SEO

Biuro Rachunkowe Kraków Abix Consultant

Biuro Rachunkowe Kraków Abix Consultant Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o zajmuje się obsługą księgową małych oraz średnich firm.
W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi księgowe z możliwością odbioru dokumentów przez pracownika biura księgowego. Obsługa księgowa obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg rachunkowych, spraw pracowniczych oraz rozliczeń z ZUS.
W okresie trwania współpracy bezpłatnie gwarantujemy doradztwo podatkowe a także telefonicznie oraz drogą mailową.
W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy bezpieczeństwo biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi. Na życzenie klienta dokonujemy reprezentacji w Urzędzie Skarbowym i ZUS na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Klienci biura otrzymują na mail oraz w formie informatora podatkowego bieżące przepisy.
Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, Certyfikat księgowego Nr.16952/07 oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.
* Księga Przychodów i Rozchodów
* Ryczałt ewidencjonowany
* Księga Rachunkowa
* Kadry i Płace
* Zwrot VAT na materiały budowlane
* PITy/Zeznania roczne
biuro rachunkowe kraków abix consultant
SeoKataLoger

Szczegóły strony www.biurorachunkowe-krakow.pl:

Podlinkuj stronę www.biurorachunkowe-krakow.pl:

Biuro Rachunkowe Kraków Abix Consultant

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Outsourcing usług »

  Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca we Wrocławiu od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji. Księgowość, biuro rachunkowe, biura rachunkowe, rachunkowość, Wrocław biura rachunkowe, wrocławskie biura rachunkowe, kadry i płace, usługi księgowe, outsourcing, wrocławskie biura rachunkowe, usługi księgowe.

  Termin dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Zapraszamy do współpracy z jednym z najbardziej doświadczonych biur rachunkowych w Polsce. Już od nieomalże dwudziestu lat świadczymy usługi rachunkowe dla setek naszych klientów. Charakteryzują nas głównie niezawodność, szybkość działania, dobieranie najbardziej optymalnych rozwiązań dla naszych klientów prowadzących rozmaite typy działalności gospodarczej. Jesteśmy otwarci na różne rozwiązania, aby pozwolić zaoszczędzić naszym nabywcom parę groszy na ulgach i odliczaniu podatków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www gdzie możecie Państwo zaznajomić się z pełną ofertą.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe biała podlaska »

  Każda firma staje przed obowiązkiem prowadzenia księgowości. Wielu przedsiębiorców rozlicza się samodzielnie. W warunkach gospodarki rynkowej, przy wciąż zaostrzającej się konkurencji, przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na oddanie obsługi rachunkowej specjalistycznym podmiotom księgowym. Takie rozwiązanie pozwala im skupić się na najważniejszym obszarze ich działalności – pozyskiwaniu nowych klientów, a także oszczędzić sporo czasu. Właśnie dla nich powstała nasza usługa.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Najlepsze biuro księgowe warszawa spotkasz na tej właśnie stronie
  www. Bogaty zakres usług dotyczących wszelkiego typu rozliczeń firmy. Z usług tego biura skorzystali tak posiadacze firm, jak i osoby fizyczne. Jeżeli i ty chcesz znaleźć się w
  towarzystwie spełnionych klientów, już zaraz przekonaj się, co ma
  ci do zaoferowania księgowość warszawa. Na pewno natrafisz tu na
  usługi z wyższej półki! Jeżeli więc chcesz pracować z wykwalifikowanymi specjalistami, tutaj znajdziesz właśnie to, czego potrzebujesz!

  Termin dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Warszawa »

  E-TAX to biuro rachunkowe świadczące wszystkie usługi księgowe w Warszawie. Przeszło dwudziestoletnia wprawa zawodowa, gwarantuje pełen profesjonalizm. Firma E-TAX posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, co jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo klientom. W skład wyświadczanych usług E-TAX wchodzi też kontakt ze wszystkimi urzędami, dzięki czemu klient już nie musi się tym interesować. Oferta firmowa jest adresowana zarówno do dużych spółek o rozmaitym charakterze, jak również do osób fizycznych.

  Termin dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Nasze usługi obejmują profesjonalny zwrot podatku. Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje również wsparcie przy skompletowaniu oraz uzupełnieniu niezbędnych dokumentów. Znamy najnowsze przepisy. Odzyskamy Twój zwrot podatku na czas. Odzyskamy sprawnie i sprawnie Twój zwrot podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, bez wątpienia nie pożałujesz. Wnioski składane przez moją firmę w imieniu Nabywców są w bardzo niewielu przypadkach odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Miejmy nadzieję, że nie masz problemów związanych z rachunkowością. Są one w większości wypadków nadzwyczaj gorzkie dla posiadaczy firm. Z drugiej strony jeżeli zakładasz własną firmę to musisz powierzyć dbanie o sprawy księgowe ekspertom. Tym samym wskazane jest postawić na przetestowane firmy takie jak BTK Finanse z Warszawy. Firma ta to nieskrywany lider w branży. Dzięki sowitemu doświadczeniu i kompetencji na wysokim poziomie nie musisz się niepokoić nieomalże niczym - każdymi wątpliwościami zajmie się kadra BTK.

  Termin dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Anglii »

  Realizujemy rozliczenie podatku. Zapewniamy fachową i kompleksową wsparcie opartą o znajomość najnowszych przepisów. Pomagamy w uzupełnieniu wszystkich niezbędnych formalności. Zapewniamy wysoką skuteczność w odzyskiwaniu nadpłaconego podatku. Odzyskamy Twój rozliczenie podatku na czas. Odzyskamy sprawnie i sprawnie Twój rozliczenie podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, bez wątpienia nie będziesz żałował. Wnioski składane przez naszą firmę w imieniu Nabywców są bardzo rzadko odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki »

  Serdecznie witamy. Świadczymy usługi księgowe. Profesjonalna obsługa i rzetelna informacja to priorytety we współpracy z Klientami. Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Jesteśmy bardzo skutecznym i doświadczonym zespołem praktyków których pasją jest outsourcing księgowo-finansowym. Najmocniejszą stroną naszego biura księgowego jest doświadczenie, stale powiększana wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalna dbałość o Klienta.

  Termin dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Leszno »

  Witamy serdecznie. Nasza firma zajmuje się usługami księgowymi dla firm. Kluczem naszej działalności jest profesjonalne podejście do obsługi przedsiębiorców Zadowolenie każdego z nich to wyznacznik naszej działalności. Nasz zespół składa się z samych praktyków o długoletnim stażu.
  Cenimy sobie szczególnie outsourcing księgowo-finansowy. Nasze biuro księgowe z uwagi na bogatą wiedzę oraz praktykę doskonale wie jak rozwiązać każdy problem Klienta. Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że wiemy jak profesjonalnie: przygotować oczne sprawozdania finansowe, prowadzić KpiR, zajmować się obsługą, kadrowo-płacową i dokumentacją ZUS, przygotowywać księgi handlowe.

  Termin dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 17