SEO

Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
  • Programatory firmy Weilei Wellon. Programatory dedykowane do programowania pamięci i mikroprocesorów »

    Programatory pamięci uniwersalne seri Wellon. Urządzenia do odczytu i programowania układów flash, nand flash, 24c i wiele więcej. Do każdego z programatorów oferujemy przejściówki do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, tsop. Zapraszamy do kontaktu

    Termin dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
  • Szybkie kredyty - dyszka.com »

    Każdego dnia jesteśmy tak zapracowani w firmie i domu, że coraz trudniej odnaleźć nam czas na uregulowanie jakichkolwiek ważnych spraw. Dlatego niewątpliwie cenimy sobie takie oferty, które wymagają od nas niewielkiego zaangażowania. Im mniej skomplikowanych procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym częściej godzimy się skorzystać z nowej propozycji. Kolejnym sporym udogodnieniem na rynku usług finansowych jest pożyczka na sms. Jest to pożyczka dostępna dla każdego, kto ukończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest przeważnie 70 lat. Innym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak niekorzystnej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę składa się w prawdziwie błyskawicznym tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany numer telefonu. W treści sms wpisujemy nazwisko i imię, adres zameldowania i kwotę pożyczki. Przeważnie w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących kredytu. Szybkość i wygoda w uzyskaniu kredytu wiąże się z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych. Jeśli pomyślnie je przejdziemy, gotówkę możemy mieć jeszcze tego samego dnia. Na czym takie procedury bazują? Może to być sprawdzenie poprzez rachunek bankowy. Przelewamy ze swojego rachunku na wskazany rachunek symboliczną kwotę, na przykład jeden grosz. W ten sposób potwierdza się, czy informacje zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela rachunku. W tym momencie możemy liczyć na ekspresowe przelanie kredytu na konto. Inną możliwością może być przesłanie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów z fotografią i wyciągu z konta bankowego. Jeśli potwierdzenie tożsamości jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam udostępniona nawet w przeciągu godziny od złożenia wniosku. Proces weryfikacji przechodzi się tylko raz. ';

    Termin dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
  • Fotele kinowe »

    Witryna przedstawia ofertę marki Forum Seating, która jest członkiem grupy meblarskiej Nowy Styl. Na stronie można zobaczyć obszerną ofertę każdego rodzaju systemów siedzisk audytoryjnych dla wszystkich typów obiektów. Wszystkie produkty firmy takie jak fotele teatralne, siedziska kinowe, fotele stadionowe, krzesła audytoryjne oraz elementy wyposażenia obiektów sportowych odznaczają się wysoką jakością i wytrzymałością. Dzięki niezawodności i profesjonalnej obsłudze, firma uzyskała szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju.

    Termin dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
  • BePrint - drukarnia internetowa »

    BePrint to drukarnia offsetowa oferująca wysokiej jakości druk kraków - materiałów reklamowych takich jak papiery firmowe, notesy, kalendarze oraz gadżety reklamowe. Posiada bardzo dokładnie opracowaną ofertę – Klienci mogą wybrać odpowiednią dla siebie gramaturę i rodzaj papieru, format oraz nakład druku. Dodatkowym atutem BePrint są również niskie, konkurencyjne ceny oraz szybka realizacja zamówień – plakaty kraków, wizytówki czy ulotki realizowane są w ciągu kilku dni! Drukarnia oferuje także swoim Klientom wiele korzystnych promocji i rabatów. Zachęcamy do odwiedzin w BePrint! Bogata oferta, idealna jakość, niska cena!

    Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • Wirtualne Biuro, Warszawa – Office Complex »

    Wiemy jakie są koszty rozpoczęcia działalności firmy,
    wynajęcia lokalu, prowadzenia sekretariatu czy księgowości.
    Dlatego wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom w ofercie Wirtualne Biuro, pełna księgowość oraz sprzedaż i rejestracja spółek z o. o. Wirtualne Biuro to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.
    Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do biura w prestiżowej lokalizacji centrum Warszawy (Mokotowska 15A) dla swojej firmy bez ponoszenia zbędnych kosztów najmu powierzchni biurowej. Dodatkowo usługa ogranicza do minimum koszty obsługi sekretariatu.

    Ponad to:

    Sprzedaż spółek

    Zakładanie spółki

    Oraz:
    Świadczymy pełen zakres usług związanych z powoływaniem
    i rejestracją spółek, zarówno prawa handlowego, jak i osobowych. Możemy wspierać klienta w poszczególnych czynnościach związanych z powołaniem i rejestracją spółki,
    lub też przeprowadzić w imieniu klienta, na podstawie pełnomocnictwa, pełną inkorporację podmiotu wraz ze wszystkimi niezbędnymi zgłoszeniami oraz rachunkiem bankowym.
    Zarejestrowana przez nas spółka może następnie pozostać pod naszym adresem, mieć u nas biuro rachunkowe linię telefoniczną, email, możemy prowadzić obsługę korespondencji. Świadczymy również wszystkie usługi korporacyjno - administracyjne, takie jak obsługę zgromadzeń udziałowców, prowadzenie sprawozdawczości rocznej, pełną księgowość wraz ze sprawozdawczością finansową
    i podatkową.
    W ofercie gotowe spółki, rejestracja spółki z o.o. w pełni zarejestrowanych, włącznie z numerem NIP oraz rachunkiem bankowym, jak również szybkie zakładnie spółki.

    Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Telekomunikacja »

    Przedsiębiorstwo nie jest kolejnym operatorem telekomunikacyjnym! Nie oferujemy rozwiązań jakiejś firmy, a wypatrujemy najlepszej oferty (czyli najlepiej dostrojonej do Twoich potrzeb) wśród każdych osiągalnych na rynku

    NDT radzi systemowo jak faktycznie otrzymać maksymalne wydatki połączeń i luksus użytkowania. Sugerujmy zupełnie zmodernizowany układ - jesteśmy po Twojej stronie! Zależy nam na dostaniu przez Ciebie jak największych gospodarności, ponieważ od tego uzależnione jest nasze honorarium. NDT zajmie się Twoją telekomunikacją kompetentnie przez co oszczędności będą wysoko lepsze. NDT spoziera na telekomunikację w integralności.

    Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Świat Firm - Nowoczesny Katalog Internetowy »

    Każda Firma chce w szybki sposób pozyskać coraz większą rzeszę klientów, a klient ceni sobie szybki dostęp do informacji.
    Jeżeli nie masz strony WWW, a też Chciałbyś zaistnieć w sieci? Żaden problem, zgłoś się do nas i załóż Stronę Informacyjną, a dzięki naszemu Nowoczesnemu Katalogowi Internetowemu będziesz widoczny w sieci.
    Wystarczy ze posiadasz własną stronę Internetową.
    Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją wpisania się do naszego Nowoczesnego Katalogu Internetowego.
    W naszym serwisie swiatfirm.com.pl możesz nabyć miejsce już za darmochę lub ze zdjęciem za symboliczną złotówkę.
    W dzisiejszych czasach podstawą dobrego marketingu jest reklama w Internecie.
    U nas wszystkie Firmy są skatalogowane według odpowiadającym im branż.
    Dzięki swiatfirm.com.pl do Waszej Firmy trafiać będzie coraz większa liczba klientów.
    Zareklamuj się w internecie.
    Świat Firm - Nowoczesny Katalog Internetowy.
    Zapraszamy.

    Termin dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
  • Termowizja »

    Przebywając w chłodnym pomieszczeniu jesteś narażony na grypy i powiązane z tymi dolegliwości. Nasza firma wychodzi wam w tej sprawie z pomocą. Zajmujemy się wykonywaniem zleceń związanych z lokalizacją wycieków oraz identyfikacją nieszczelnych okien czy też drzwi. Przeprowadzanie przez nas pomiary termowizyjne uczynią, iż w Państwa nieruchomości ponownie będzie ciepło oraz komfortowo. Odwiedź nas jak najszybciej oraz przejrzyj naszą fachową propozycję.

    Termin dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
  • Wsparcie sprzedaży »

    Motivation Direct dostarcza innowacyjne rozwiązania dla biznesu, wśród których odnaleźć można programy lojalnościowe, usprawniające działania marketingowe. Ich zadaniem jest zbudowanie i utrwalanie relacji z klientami. Zamieszczone w ofercie programy umożliwiają wsparcie sprzedaży, ułatwiają budowę odpowiedniego wizerunku marki i wszelki działania promocyjne. W ofercie firmy znajduje się również Travel incentives - organizacja tematycznych spotkań, odbywających się w nietypowych miejscach wyjazdów biznesowych, ułatwiających nawiązywanie porozumienia i mogą pomóc w negocjacjach.

    Termin dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
  • Prezenty artystyczne »

    Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. U nas znajdziesz mnóstwo kosmetyków pielęgnacyjnych m.in. firmy Pupa. Sprzedajemy wszelakie produkty do makijażu. Posiadamy wiele produktów idealnych na prezenty artystyczne dla swojej koleżanki czy mamy. Sprawdź sam.

    Termin dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Studia podyplomowe »

    Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej to szkoła, której poszukujesz! Naszym priorytetem jest kształcenie specjalistów w kwestii nauk ekonomicznych, społecznych oraz technicznych. Wykonujemy wszelkie badania naukowe. Dajemy gwarancję na niezwykle wysoki poziom naszego kształcenia, na poziomie europejskim. Zwiększamy kreatywność, wspieramy wszystkich naszych studentów w podążaniu za celami. Zdobywamy niebywałe sukcesy w zakresie właściwego kształcenia, dającego widoczne efekty. Projekty badawczo-naukowe są finalizowane dzięki wyspecjalizowanej kadrze, którą możemy się poszczycić. Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak np.: administracja, informatyka, logistyka, studia zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe i pedagogika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Biznesu!

    Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • Sól drogowa »

    Strona www www.soldrogowa-1.com.pl to nowoczesne strefa gdzie każdy wyszpera oraz wyemituje bezustannie ważne ogłoszenia branży drogowej - sprzedaż soli drogowej. W szczególności serwis internetowy oferuje bieżące informacje o jednym z największych na ziemi biznesów związanych ze sprzedażą soli drogowej. Na stronie znajdują się informacje ze świata jak i z Polski. To sumienna publikacja dla wszystkich zainteresowanych medycyną o specjalności sprzedaży soli drogowej.

    Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Agencja reklamowa Bydgoszcz »

    Nie ma dzisiaj mowy o funkcjonowaniu online bez wysokiej jakości, kompleksowo stworzonej strony strony online. Tylko poświęcenie wolnych środków w jej tworzenie może przynieść wymierne zalety. Żeby się z nich cieszyć, najlepiej na bieżąco współpracować z osobą zajmującą się jej tworzeniem. To poprawia wybranie firmy z okolicy. Jeśli ważne dla Ciebie są strony internetowe Bydgoszcz, z chęcią pomożemy w ich projektowaniu. Zaprojektujemy każdą stronę internetową, dopasujemy do niej profesjonalną szatę graficzną i przygotujemy treść. Zwrócimy uwagę na wszystko, co ważne! Ty możesz się odprężyć i iść na kawę!

    Termin dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Agencje Detektywistyczne »

    Na przedstawianej stronie internetowej swoją pełną ofertę przedstawia znana agencja detektywistyczna. Firma Detektyw 24 działa na terenie Polski a także całej Europy. Wszystkie zlecone sprawy są traktowane przez profesjonalnych detektywów z należytą starannością, pełną dyskrecją a co więcej zachowując najwyższe standardy. Detektyw Częstochowa ponadto współpracuje z kancelariami prawnymi i ze profesjonalistami z zakresu psychologii oraz windykacji. Pełne rekomendacje oraz lista dotychczasowych klientów zgadzających się ujawnić dane, którzy zaufali firmie są dostępne na stronie internetowej.

    Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
  • Hostessy, agencja hostess Katowice »

    Będąc architektem rozlicznego rodzaju targów trzeba zadbać o multum atrybutów. Na pewno nie można zapomnieć o tym, by na imprezie znalazły się hostessy. Agencja InPlus to jedna z jednostek, które są nam w stanie pomóc, jeżeli znajdziemy się w podobnej sytuacji. Na swojej stronie internetowej hostessy-inplus.pl da się zobaczyć, fotografie kobiet, które ma w swych zastępach. Dotychczasowi klienci twierdzą, że jest to niesłychanie porządna agencja hostess. W okolicy ciężko, o drugą tak dobrą jednostkę w tej branży. Długoletnie doświadczenie na pewno ma wpływ na jakość świadczonych przez nią usług. Wbrew pozorom nie jest proste zarządzanie działalnością, jaką jest agencja hostess. Katowice to miasto, w jakim odbywa się mnóstwo masowych imprez. Ciężko wyobrazić sobie, by chociażby na części z nich nie było modelek uświetniających te wydarzenia.

    Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
  • Sprzedaż węgla »

    Zapraszamy do współpracy klientów biznesowych i instytucje państwowe. Podstawą naszej działalności jest sprzedaż i transport opału. Polecamy wiele sortymentów węgla – miał węglowy, ekogroszek, orzech, flotokoncentrat, węgiel kostka. Sprzedawany przez nas węgiel kamienny pochodzi z rodzimych kopalń. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, możemy zaoferować terminowość transportu oraz rzetelne doradztwo.

    Termin dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
  • Mała księgowość z programem SKP »

    Nie każda firma musi zatrudniać księgowego, często wystarczy zaopatrzyć się w dobry program księgowy jak np. Super Księgę Podatkową (SKP), który ułatwi prowadzenie księgowości. Mniejsze firmy, między innymi te jednoosobowe, charakteryzuje popularnie zwana mała księgowość. Księgi rachunkowe można prowadzić samemu ale trzeba spełniać niektóre warunki, m. in. wielkość uzyskanych rocznych przychodów. Z małą księgowością mamy do czynienia kiedy firma rozlicza się na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów lub tzw. Ryczałtu Ewidencjonowanego. W tych dwóch przypadkach mamy nieco ułatwioną sprawę ale prowadząc księgi musimy mieć jakieś pojęcie o rachunkowości. Dla przedsiębiorstw które rozliczają się na podstawie KPIR lub Ryczałtu powstał program ułatwiający to zadanie. Mała księgowość prowadzona za pomocą komputera z użyciem profesjonalnego programu Super Księga Podatkowa jest prosta i nie zajmuje dużo czasu. Jak wspomniałem na początku mała księgowość - program SKP jest przeznaczona w pierwszej kolejności dla małych firm. Mogą z niej korzystać też trochę większe firmy (określane mianem średnich firm) ale również biura rachunkowe. Ten kpir program księgowy powstał specjalnie z myślą o tych jednostkach.
    Przechodząc do zalet narzędzia to warto na początku wspomnieć, iż program posiada wiele funkcji i modułów. Znajdziemy tu rozliczenia, podatki, płace, ZUS, środki trwałe, fakturowanie i wiele innych. Sami wybieramy te, które są potrzebne do małej księgowości w naszej firmie
    Cały system jest prosty w obsłudze i nie wymaga posiadania dużej wiedzy. Korzystając z programu Super Księga Podatkowa możemy być pewni, że robimy to w sposób bezpieczny i zgodny z prawem.
    Dlaczego o tym wspominam? Otóż wiele aplikacji dostępnych na rynku jest przestarzałych i niezgodnych z obowiązującymi przepisami. Musimy wiedzieć o tym, że prawo zmienia się często, niemalże w każdym roku. Kpir program dla małych i średnich firm Super Księga Podatkowa - mała księgowość jest pod tym względem w porządku więc bezpiecznie możemy na nim pracować.

    Termin dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
  • Telekonferencje - ClickMeeting.pl »

    Clickmeeting to profesjonalna platfroma konferencji internetowych do współpracy z klientami oraz partnerami
    biznesowymi za pomocą video-konferencji. Clickmeeting jest rozwiązaniem dedykowanym do obsługi
    szkoleń online, prowadzenia spotkań i konferencji sprzedażowych, prezentacji multimedialnych oraz e-lerningu.
    Dzięki funkcjonalnościom takim jak rebranding pokoju, możliwości nagrywania spotkań, symultanicznemu tłumaczowi
    czatu oraz możliwości udostępniania pulpitu i specjalnej multimedialnej tablicy,
    każdy użytkownik w prosty i intuicyjny sposób może przygotować i poprowadzić video-konferencje online.

    Termin dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
  • Kształtki »

    Poszukujesz doskonałej jakości ocynkowanych kołnierzy, kształtek skręcanych CF bądź też zgrzewarek elektrooporowych? Doskonale trafiłeś. W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdziesz wszystko, czego możesz potrzebować – zarówno wymienione powyżej produkty, jak również wiele innych stosowanych przy tworzeniu sieci gazowych albo kanalizacyjnych. Zapoznaj się z przygotowana przez nas ofertą już teraz, a niewątpliwie zostaniesz naszym wiernym klientem. Bogata i zróżnicowana oferta, profesjonalna obsługa i niezwykle atrakcyjne ceny to bezsprzecznie nasze podstawowe atuty.

    Termin dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
  • Zarządzanie w sytuacji kryzysowej »

    Oferta Agencji komunikacji marketingowej Exacto obejmuje profesjonalne usługi marketingowe w zakresie których mieści się komunikacja wewnętrzna i kryzysowa, relacje z mediami, organizacja wydarzeń oraz badania i pomiar  efektów w organizacjach. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów firma Exacto wzbogaciła swoją ofertę o interaktywne usługi marketingowe – Internet PR i SEO PR służące wypromowaniu marki we wszechobecnym medium jakim jest Internet. Poza tym specjaliści Exacto zajmują się organizacją i prowadzeniem szkoleń i warsztatów o tematyce PR.

    Termin dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
  • Dublin »

    Jeśli zależy tobie na zainstalowaniu u siebie polskiej telewizji, ale niestety nie mieszkasz w Polsce – należy wiedzieć, że świetnie trafiłeś! Nasza działalność gwarantuje wam zainstalowanie w profesjonalny i bez problemowy sposób anteny satelitarne w miejscu nie tylko takim jak Irlandia jednak i także Dublin, dzięki czemu śmiało każdy znajdzie dla siebie właściwy montaż anten jaki proponuje wam telewizję i to nie byle jaką a polska telewizja w przystępnych dla ciebie kosztach! Śmiało skorzystaj z naszych usług już teraz.

    Termin dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 98