SEO

Praca

Praca Jeżeli poszukujesz pracy to nasz portal jest portalem dla Ciebie. Wyszukasz w tym miejscu tysiące ofert pracy.
Każdego dnia dochodzą nowe oferty z różnych miejscowości a także kategorii.
Jeśli poszukujesz pracownika to na naszej stronie dodasz bezpłatnie swoje ogłoszenie.
Nie czekaj. Jeżeli szukasz nowej pracy albo pracownika to zajrzyj na nasz portal.
Jeszcze nigdy przeglądanie ofert pracy nie było tak intuicyjne.
Nie dowierzasz? Przekonaj się sam.
Jeżeli zamieszkujesz w Łodzi, Poznaniu, Gdańsku albo innym wielkim mieście to u nas każdego dnia poznasz kilkaset świeżych ofert pracy.
Na stronie 3minuty można odnaleźć również ogłoszenia z dużo mniejszych miast jak również wsi.

Szczegóły strony 3minuty.net:

Podlinkuj stronę 3minuty.net:

Praca

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aukcje zleceń »

  Oferty pracy w mieszkania są dla wielu użytkowników sieci metodą na dorabianie do stałego wynagrodzenia a niekiedynawetpodstawowym źródłem dochodu. Oferty pracy it albo pisanie publikacji na zlecenie cieszą się ogromną popularnością pomiędzy nowopowstałej grupy zawodowej jaką stanowią internetowi freelancerzy. Ze względu na tak dużą popularność freelancingu w naszym kraju stworzyliśmy specjalnie poświecony tego rodzaju tematyce blok. Działają na nim zarówno mężczyźni i kobiety posiadajże duże wiedzę praktyczną, jak również kobiety i mężczyźni, którzy dopiero zrealizowali pierwsze zlecenia. Na wortalach naszego blogu znaleźć można wiele przydatnych informacji na zagadnienie możliwościefektywnego poszukiwania zleceń przez Internet a również ustalania wynagrodzenia za ich zrealizowanie. Dzięki nim zdalna praca otwiera szansę dla freelacerów, którzy dopiero rozpoczynają swoja działalność na internetowym rynku pracy.

  Termin dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal rekrutacyjny »

  Poszukujesz zatrudnienia w Polsce lub za granicą? A może jesteś pracodawcą lub rekrutujesz osoby na wolne stanowiska? Zapraszamy serdecznie na witryny portalu www.jober.pl. Na Jober.pl bezpłatnie znajdziesz pracę i pracownika, wystarczy się zarejestrować lub aplikować na jedno z kilku tysięcy ofert pracy. Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego dodawania ofert pracy. Pozdrawiamy, Zespół Jober.pl

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Rynek pracy do niesłychanie chaotyczne miejsce, w jakim należy umieć się poruszać. Tak jak firma jak i osoba szukająca pracy może być porównana do drapieżnika, który pragnie wynaleźć jak najlepszą propozycję. W sytuacji poniektórych zawodów, w tym także tych w największym stopniu wyspecjalizowanych i niecharakterystycznych, konieczna jest pomoc, ponieważ także firma jak i pracobiorca gubią się w tym nieporządku i nie umieją się znaleźć. Na rzeczonej stronie znajduje się oferta firmy, która proponuje zarówno pracownikom jak i pracodawcom kompleksową pomoc w poszukiwaniu ofert zatrudnienia. Jeśli szukasz biegłego pracownika, który będzie spełniał wszystkie twoje wymagania to my z cała pewnością dla ciebie go znajdziemy. Pracownicy również będą w stanie dzięki nam wynaleźć pracę, która będzie pasowała do ich poziomu i kwalifikacji. Wszelkich zainteresowanych odsyłamy na naszą stronę, gdzie dowiecie się państwo

  Termin dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca zdalna w domu »

  Ze względu na to, że freelancing w Polce cieszy się ciągle rosnącym zainteresowaniem stworzyliśmy serwis, ze stron którego każdy wolny strzelec ma szansę zdobyć wiele interesujących go informacji na temat freelancingu. Zlecenia online posiadają wiele pozytywnych i negatywnych stron. Wolny od jakich kolwiek norm czas pracy oraz szansa wykonywania jej w domu to jedne z licznych pozytywów freelancingu. Jednak brak ubezpieczeń społecznych może jednak stanowić dużyproblem przy pojawieniu się choroby i niemożności realizowania przyjętych zleceń.

  Termin dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia w siec »

  Ze względu na to, że freelancing w Polce cieszy się ciągle rosnącym zainteresowaniem stworzyliśmy serwis, ze stron którego każdy kto jest zainteresowany pracą zdalną może zdobyć znaczna ilość interesujących go informacji w zakresie freelancingu. Zlecenia online mają wiele zalet ale również negatywów. Wolny od jakich kolwiek norm czas pracy a także możliwość wykonywania jej w domowym zaciszu to jedne z licznych plusów zleceń przez Internet. Jednak brak ubezpieczenia chorobowego może jednak stanowić dużykłopot przy pojawieniu się choroby, która będzie przeszkodą przy wykonywaniu przyjętych zleceń.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outplacement »

  Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu HR Consulting. Na wyjątkowość naszej oferty składa się wieloletnie wiedzę praktyczną w branży Human Resources. Przeprowadzimy Wasze przez cały proces zatrudniania nowego pracownika- od konsultacji na zagadnienie pożądanych cech pracownika i oceny stanowiska, przez rekrutację, ocenę kompetencji podczas okresu próbnego, po badanie zaangażowania pracownika. Oferujemy audyt personalny, który umożliwi stwierdzić czy wykorzystują Wy wszelkie sposobów pracowników, pomożemy również stworzyć outplacement.

  Termin dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Assessment Center »

  Nasza firma posiada w osobistej spisie produktów/usług szeroko pojęte doradztwo personalne. Pracują u nas wykwalifikowani profesjonaliści w dziedzinie Human Resources. Do naszego katalogu usług należałoby rekrutacja pracowników, ocena ich kompetencji- assessement i development centre, ocena zaangażowania kadry pracowniczej, przeprowadzane kursy menedżerskie, outplacement- restrukturyzacja zatrudnienia. Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy audyt w Twojej korporacji i zaproponujemy rozwiązania poprawiające jej funkcjonowanie.

  Termin dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia UK »

  Serwis o zasięgu regionalnym dla osób mieszkających lub dopiero szukających mieszkania w UK. Wierzymy że uprościmy wymianę informacji wśród rodaków i będą oni mogli za darmo czytać oferty z kilkunastu źródeł. Zwiększamy liczbę branż w serwisie o kolejne motoryzacja, firmy oraz praca UK. Nie trać cennego czasu na poszukiwanie ogłoszeń w gazetach lub urzędach odwiedź nasz serwis. Każde ogłoszenie jest szczegółowo opisane i moderowane przed finalnym wyświetleniem w serwisie. Internauci oprócz przeglądania ogłoszeń sami mogą je dodawać. Czekamy na opinie oraz sugestie od internatów, którym brakuje stosownej kategorii lub dostrzegli tymczasowe błędy.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Dysponujemy szerokim wachlarzem instrumentów z zakresu HR. Pracują u nas najlepsi specjaliści w własnej branży. Przeprowadzimy Cię poprzez proces zaprojektowania nowego stanowiska pracy, rekrutacji, oceny potencjału osobowościowego i zawodowego pracownika- assessment center. Zrobimy także audyt, który pozwoli sprawdzić czy wykorzystujesz sposobności pracowników, czy nie będzie niezbędny outplacement albo szkolenia menedżerskie. Zapraszamy do zapoznania się ze gruntowną propozycja na mojej witrynie internetowej.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca kierowcy »

  Trasa oraz czas jazdy zawodowego kierowcy w ustalonych wehikułach są rejestrowane na karcie kierowcy. Ta karta wydawana jest przez PWPW w Warszawie na stronie, na której można odszukać wniosek o kartę kierowcy. Dane w kwestii tego dowodu wynajdziesz na stronach witryny kartakierowcy.com.pl. Dowiesz się również jaki jest koszt karty kierowcy, kto ma obowiązek za nią zapłacić, kto ma upoważnienie kontrolować kartę, jakie informacje notowane są na karcie, jakim sposobem odpowiednio wykorzystywać kartę oraz jak długo magazynowane są informacje. Każda osoba zamierzająca pracę w jako kierowca jak również wszyscy zawodowi kierowcy winni zaznajomić się z tymi informacjami.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 21