SEO

Projekty domów

Projekty domów Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

Szczegóły strony projekty-domow.com:

Podlinkuj stronę projekty-domow.com:

Projekty domów

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Selva Pracownia Architektury Krajobrazu. Projektowanie zieleni Wrocław. »

  Selva Wrocław. Specjalizujemy się w projektowaniu zieleni (projekty wykonawcze zieleni), z dziedziny Architektura Krajobrazu we Wrocławiu. Wykonujemy wycinkę drzew (alpinistyczna wycinka drzew). Wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne we Wrocławiu (inwentaryzacja i operat dendrologiczny).

  Termin dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne »

  Firma Projekt-Technika, lider na rynku w zakresie projektowania i obsługi inwestycji budowlanych zaprasza do współpracy inwestorów i klientów indywidualnych. Profesjonalne i przystępne cenowo świadectwa energetyczne, kosztorysy budowlane, audyty, projekty domów i przyłączy to nasza specjalność. Oferujemy także pomoc doradczą i zaopatrzenie w materiały budowlane. Zapraszamy do współpracy.

  Termin dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krzesła ogrodowe »

  Firma z dużym zaangażowaniem weszła na rynek meblowy z atrakcyjnymi meblami hiszpańskich i producentów. W naszej ofercie posiadamy kawiarniane stoły i krzesła ogrodowe, nowoczesne na rynku komplety ogrodowe. Gwarantujemy najwyższą jakość, krzesła konferencyjne nasze produkty upiększą każde wnętrze. Nasza obsługa jest potowa pomóc Państwu w dokonaniu wyboru, zapewnią kompleksową obsługę, tak by współpraca z nami zaspokoiła potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Swoim zasięgiem obejmujemy cały kraj, dotrzemy tak szybko, jak tylko to możliwe. Jesteśmy gwarancją solidności i jakości

  Termin dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody Poznań »

  Czy schody to tylko kilka poręczy ewentualnie z balustradą? Otóż nie! Nie wgłębiając się w ich materię, nie wiemy jaką zagmatwaną dziedziną są schody Poznań posiada ich wiele rodzajów, w postaci równie licznej grupy firm je realizujących. Spośród odmian schodów należy wyróżnić te najpowszechniejsze: kręcone (prześwit i policzki, czyli boczne ściany mają również formę łuku). Schody (Poznań) i wyliczenie (jak wiele innych) nie jest pełne ze względu na z dnia na dzień powstające kolejne odmiany i przestrzeni pomieszczania.

  Termin dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Warszawa »

  Wyłącznie dla Was! Tworzymy zespół profesjonalistów branży projektowania wnętrz. Pracujemy zgodnie z ideą, że To Ty jesteś dla nas najlepszym źródłem inspiracji! Jesteś dla nas najlepszym źródłem inspiracji! Zrealizujemy Twoje marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu, mieszkaniu.Twoje zaufanie i zadowolenie to nasz wspólny sukces, nie mniejszy niż radość, jaką niesie samo projektowanie wnętrz. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów, zaczynając od Twojej wizji, przez nasze propozycje (projekt, realizacja, wykonawstwo), kończąc uściskiem dłoni za dobrze wykonaną pracę.Projektujemy wnętrza mieszkań oraz domów. Aranżacja wnętrz powierzchni użyteczności publicznej – jak najbardziej TAK. Za nasz cel bierzemy satysfakcję Twoją jak i otoczenia które będzie chciało przebywać w miejscu które dla Ciebie stworzymy, z którego Ty sam nie będziesz chciał wyjść do którego będziesz zapraszać swoich znajomych, przyjaciół i będzie to miejsce w którym przede wszystkim będziesz się czuł wyjątkowo.Współpracujemy z: FAMM DESIGN, Artewizjon, Hansgrohe, Wnętrzarnia, Eklada Home, Life IDEAS, Leds-C4, Roca, Mirage, KLUDI, Duravit....

  Termin dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Saczel ::: Budowa domów Łódź Kielce Częstochowa »

  Przymieszasz się do budowy domu, ale nie wiesz od czego zacząć i skąd wziąć fachową ekipę?,
  grupa Saczel działa na polskim rynku od 1994 roku. W naszej bogatej ofercie znajdują się :
  domy z betonu komórkowego
  domy z ceramiki
  domy kanadyjskie (domy szkieletowe)
  domy z drewna
  Ponadto Grupa Saczel specjalizuje się w suchej zabudowie wnętrz. Swoje działania prowadzimy zarówno w okolicach Częstochowy,
  w której mieści się siedziba firmy, jak i na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm
  i instytucji. W ramach usług firma budowlana proponuje cały zakres prac począwszy od pomocy przy wyborze działki,
  przez doradztwo w kwestiach urzędowych czy wybór najlepszego projektu architektonicznego aż po prace właściwe i odbiory końcowe.
  Krótko mówiąc: decydując się na Grupę Saczel zyskujesz pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone sprawnie i z należytą starannością.
  Jeśli chcesz się o tym przekonać, odwiedź siedzibę naszej firmy i zobacz dom modelowy.

  Termin dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lampy nowoczesne »

  Lampy nowoczesne pochłaniają o wiele mniej prądu niż standardowe, przy czym tym samym nie powodują jakiejkolwiek różnicy w metodzie wytwarzania światła. Jakość jest co najmniej jednakowa bo zazwyczaj nawet lepsza.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro architektury wnętrz »

  Witryna pracowni aranżacji wnętrz, które mieści się w Katowicach. Pracownia od blisko dziesięciu lat wykonuje projekty wnętrz na obszarze Śląska. Od pewnego czasu istnieje również ewentualność zamówienia projektu przez internet, dzięki czemu jest ona osiągalna na terenie całego kraju, jakkolwiek bez możliwości późniejszego nadzoru autorskiego. Biuro zajmuje się wystrojem każdego rodzaju wnętrz, tak użytkowych jak i mieszkalnych. Regularne zamówienia dotyczą zaprojektowania wnętrz całego domu lub mieszkania, wszelako istnieje opcja projektowania wyłącznie jednego pomieszczenia. W przypadku wnętrz użytkowych, takich jak kawiarnie czy powierzchnie biurowe, dopuszczalne jest zlecenie jedynie projektu koncepcyjnego, a więc rozmieszczenia wszystkich funkcji na płaskim dwuwymiarowym rysunku, jak również kompleksowego projektu wnętrz wraz z wizualizacjami komputerowymi i doborem detali wykończeniowych, kolorystyki jak i poszczególnych mebli. Każdy projekt przygotowany jest indywidualnie pod potrzeby i możliwości finansowe danego klienta.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Toruń »

  Pracownia Projektowa Haberogrody zajmuje się wykonywaniem usług ogrodniczych. Urokliwy ogród to strefa pełna, z jednej strony równowagi i uciech, z drugiej. Dorodnie zaplanowany i stworzony ogród jest wizytówką naszego domostwa. Nasza firma w związku z swoją działalnością świadczy prace ogrodowe, w szczególności takie jak: tworzenie projektów i zagospodarowania krajobrazu, ich wykonanie, tworzenie trawników, instalację oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania gruntu, projektowanie elementów niewielkiej architektury ogrodowej, przegląd krajobrazu, i opiekowanie się ogrodem. Ogromna wiedza o ogrodnictwie pozwala nam osiągać zachwycające efekty, które cieszą zmysły i przykuwają uwagę. Tworzone przez naszych architektów projekty ogrodów to jedyne w swoim rodzaju i pełne magii kompozycje. W naszej pracy używamy wysokiej klasy urządzeni a i eksploatujemy nowinki technologiczne. Szerokie kwalifikacje naszych specjalistów niewątpliwie oddziałują na wysoką jakość świadczonych usług. Pracownia projektowa Haber wiąże pomysłowość z zawodowstwem. Zapewniamy świeże koncepcje i efektowne aranżacje. Haberogrody to ogrody realizowane z zamiłowaniem.
  Oprócz projektowania ogrodów, nasza firma świadczy także usługi związane z konserwacją terenów zielonych, układaniem kostki brukowej, instalacją oświetlenia oraz systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i porządkowaniem terenów zieleni przy prywatnych posesjach, jak i w przestrzeni publicznej. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne preparaty, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia.

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobredomy.pl - gotowe projekty domów jednorodzinnych »

  Dobre Domy to pracownia architektoniczna oferująca olbrzymi wybór specjalistycznych projektów domów razem z kosztorysami, a także pomocniczymi usługami projektowymi. Nasi eksperci wykonają nie tylko plan stawianego domu, lecz dodatkowo systemy solarne, wentylacji mechanicznej oraz zaproponują innowacyjne rozwiązania ekologiczne oraz energooszczędne dla domu. Na stronie pracowni można obejrzeć liczne gotowe projekty ułożone wedle nazwy, wielkości domu, dostępnych kondygnacji lub ich autora. Kupno projektu odbywa się zdalnie, dlatego wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu.

  Termin dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »