SEO

Trawniki Szczecin

Trawniki Szczecin Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zajmujemy się zakładaniem trawników w Szczecinie. Wykonujemy trawniki z rolki i trawniki z siewu. Oferujemy takie prace jak: zakładanie ogrodów przydomowych, zakładanie ogrodów rezydencjonalnych, ogrody nowoczesne, zieleń w przestrzeni publicznej, nasadzenia roślin, wycinka drzew i krzewów, pielęgnacja ogrodów i zieleni, systemy automatycznego nawadniania, roboty koszące na sprzedaż. Nasze usługi dotyczą także architektury ogrodowej. Zaliczamy do niej: oświetlenie ogrodowe, drenaże ogrodowe i opaskowe budynków, mała architektura ogrodowa, schody w ogrodzie, nawierzchnie i ścieżki, parkingi i podjazdy. Każda wykonywana usługa jest solidna i w pełni profesjonalnie wykonana. Polecamy nasze prace i zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej. Trawniki Szczecin. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.ogrody-iwanczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.ogrody-iwanczyk.pl:

Trawniki Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bonsai.org.pl »

  Chcąc zacząć uprawiać w swoim domu drzewka bonsai, musimy wcześniej wiedzieć, jaką kategorię drzewka nabyć dla siebie, jak je pielęgnować, dlatego że te skarłowaciałe roślinki choć śliczne, są bardzo kłopotliwe w utrzymaniu. Wystarczy chwila zaniedbania, a możemy stracić urokliwą roślinkę na zawsze. Odwiedzając stronę Bonsai.org.pl, dowiesz się wszystkiego, co wiedzieć powinieneś na temat drzewek bonsai. Wydobędziesz tu bardzo dużo cennych wskazówek i porad, dowiesz się też skąd te drzewka się wywodzą i jakie istnieją ich odmiany. Uprzejmie zapraszamy, byś pogłębiał swoje wadomosci. Dowiedz się jak najwięcej o tych cudnych roślinkach, jeszcze przed ich zamówieniem.

  Termin dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarasy z kamienia »

  Budowa czy urządzenie swojego tarasu nie przynależy do spraw łatwych, wobec tego zabierając się do tego zadania należałoby należycie się do niego przyszykować zarówno zaopatrując się w odpowiednie artykuły budowlane i zdatną wiedzę budowniczą. Przedsiębiorstwo Libet – producent kostki brukowej na własnej stronie internetowej demonstruje skończone tarasy wraz z towarami potrzebnymi do ich budowy. Tarasy z kamienia, które znajdują się w ofercie jednostki Libet wyróżniają się nie tylko wielką trwałością lecz i rzadkim i oryginalnym designem. Zapraszamy do skorzystania z propozycji przedsiębiorstwa.

  Termin dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżarki »

  Zakup odśnieżarki to bardzo dobry pomysł. Urządzenia dostępne są w bardzo różnych wariantach i cenach. Odśnieżarki pchane jak i wyposażone w napęd o małej i dużej mocy znajdziesz w sklepie ogrodniczym e-ogrod. Za ich pomocą można na przykład odśnieżać chodniki czy też podjazd. Personal sklepu doradzi, który model najlepiej spełni potrzeby.

  Termin dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ściski stolarskie »

  W każdym domu, mieszkaniu lub biurze powinny znajdować się jakieś narzędzia ręczne. Są przydatne w niewielkich pracach. Dobrze kiedy przynajmniej te podstawowe narzędzia znajdują się pod ręką. W poniższym serwisie możesz takie narzędzia znaleźć, są tam podane ceny oraz szczegółowe opisy. Asortyment jest uporządkowany w odpowiednie kategorie np. nożyce. Zakup narzędzi podręcznych nie wymaga dużej sztuki, szukamy tego co nas interesuje, składamy zamówienie i spokojnie czekamy na dostawę. Wystarczy poświęcić kilka chwil i aby znaleźć coś ciekawego. Warto poszukiwać dobrych cen, aby nie przepłacać u konkurencji.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folie ogrodnicze »

  Strona internetowa jarosławskiej firmy Agrimplex przedstawia różne rodzaje agrowłókniny, która ma na celu ochronę, przyspieszenie wzrostu i ściółkowania roślin przez cały rok. Dla zapobiegnięcia rozwoju chwastów niezbędna jest agrowłóknina czarna, z kolei agrowłóknina brązowa dobrze przepuszcza wodę i światło. Oprócz tych produktów Agrimplex ma w swojej ofercie różnorakie folie ogrodnicze, w tym folię do ściółkowania, folie na tunele i pod truskawki. Cała gama produktów firmy Agrimplex oraz praktyczne porady dla ogrodników są dostępne na stronie internetowej.

  Termin dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace Wysokościowe »

  Szukasz firmy, która podjęłaby się prac na dużych wysokościach związanych na przykład z oczyszczaniem elewacji, pracami dekarskimi bądź też renowacją tynków? Jeżeli udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi na powyżej zapisane pytanie świetnie trafiłeś. Nasza oferta bez wątpienia Cię zaciekawi. Ażeby przekonać się o tym jeszcze dziś odwiedź naszą internetową stronę i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Z pewnością bardzo miło zaskoczą Cię nasz pełen profesjonalizm jak i konkurencyjne warunku. Nie zwlekaj dłużej! Przekonaj się o tym już teraz. Prace Wysokościowe na najlepszym poziomie!

  Termin dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Harasimowicz »

  Ładny ogród jest niewątpliwie wizytówką naszego domu. Dobrze dobrane rośliny, zmysłowy zapach kwiatów i estetyczne elementy aranżacyjne kreują wprost magiczną atmosferę w przydomowych ogrodach. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu poprawia koncentrację, wzmaga kreatywne myślenie i idealnie oddziaływuje na zdrowie psychiczne i fizyczne. Wiedząc jak ogromny wpływ ma na nas natura, nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi związane z projektowaniem i zakładaniem ogrodów, w których po prostu zrelaksujesz się.
  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy zawsze dbają o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej, lub bardziej formalne projekty ogrodów, w których zawarte będą osobowość i usposobienie Klientów. Potrafią także doskonale łączyć ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane gusta Klientów.
  Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. W trakcie pierwszej wizyty u Klienta, szczegółowo omawiamy Jego potrzeby i szczegółowo analizujemy właściwości gleby i terenu, aby jak najlepiej dopasować rośliny i zaaranżować poszczególne strefy ogrodu. W fazie projektowej dbamy o adekwatny dobór kompozycji ogrodowej, oraz o dopasowanie układu ogrodu do preferencji naszych Klientów. Planujemy także instalację wodną i oświetlenie, wraz z elementami dekoracyjnymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy mają dostęp do sprawdzonych urządzeń i innowacyjnych programów komputerowych. Bogato rozwinięta technologia umożliwi Państwu obejrzenie projektu w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu. Nasze projekty wykonujemy w unikatowej technice 3D, która lepiej prezentuje nasze koncepcje.
  Po zakończonym etapie projektowania rozpoczynamy prace naziemne, by stworzyć dla Państwa ogród idealny. Prócz usług projektowych, nasza firma, świadczy także usługi konserwacyjne, brukarskie i sprzątające, by zadbać o Państwa ogród o każdej porze roku.
  Zaletą naszego przedsiębiorstwa ogrodowego jest wysoka jakość usług, profesjonalizm i pomysłowość podczas tworzenia unikatowych projektów ogrodowych. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie.


  Harasimowicz Architektura Krajobrazu
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice /Torunia
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Toruń projektowanie ogrodów »

  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy zawsze dbają o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej, lub bardziej formalne projekty ogrodów, w których zawarte będą osobowość i charakter Klientów. Doskonale łączą ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane preferencje Klientów. Projektowanie ogrodów wymaga wiedzy i doświadczenia. Dla nas każde zlecenie jest bardzo ważne. Podczas pierwszej wizyty u Klienta, dokładnie omawiamy Jego potrzeby i dokładnie oceniamy właściwości gleby i terenu, aby umiejętnie dobrać rośliny i zorganizować poszczególne strefy ogrodu. W fazie projektowej dbamy o dokładny dobór kompozycji ogrodowej, a także o dopasowanie struktury krajobrazu do możliwości naszych Klientów. Potrafimy także zaprojektować instalację wodną i oświetlenie, wraz z elementami dekoracyjnymi w Państwa ogrodzie.
  W naszej pracy korzystamy z renomowanych urządzeń i innowacyjnych programów komputerowych. Dzięki bogato rozwiniętej technologii będą Państwo mogli obejrzeć projekt w każdej chwili, bez wychodzenia z domu. Nasze wizualizacje robione są w technice 3D, która lepiej eksponuje nasze koncepcje. Zaletą naszej firmy ogrodniczej jest kompletność usług, profesjonalizm i kreatywność w procesie tworzenia jedynych w swoim rodzaju projektów ogrodów. Dbamy, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Stworzymy dla Państwa ogród o jaki marzycie.

  Harasimowicz Architektura Krajobrazu
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice OGRODY Toruń
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Toruń »

  Pracownia Projektowa Haberogrody zajmuje się wykonywaniem usług ogrodniczych. Urokliwy ogród to strefa pełna, z jednej strony równowagi i uciech, z drugiej. Dorodnie zaplanowany i stworzony ogród jest wizytówką naszego domostwa. Nasza firma w związku z swoją działalnością świadczy prace ogrodowe, w szczególności takie jak: tworzenie projektów i zagospodarowania krajobrazu, ich wykonanie, tworzenie trawników, instalację oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania gruntu, projektowanie elementów niewielkiej architektury ogrodowej, przegląd krajobrazu, i opiekowanie się ogrodem. Ogromna wiedza o ogrodnictwie pozwala nam osiągać zachwycające efekty, które cieszą zmysły i przykuwają uwagę. Tworzone przez naszych architektów projekty ogrodów to jedyne w swoim rodzaju i pełne magii kompozycje. W naszej pracy używamy wysokiej klasy urządzeni a i eksploatujemy nowinki technologiczne. Szerokie kwalifikacje naszych specjalistów niewątpliwie oddziałują na wysoką jakość świadczonych usług. Pracownia projektowa Haber wiąże pomysłowość z zawodowstwem. Zapewniamy świeże koncepcje i efektowne aranżacje. Haberogrody to ogrody realizowane z zamiłowaniem.
  Oprócz projektowania ogrodów, nasza firma świadczy także usługi związane z konserwacją terenów zielonych, układaniem kostki brukowej, instalacją oświetlenia oraz systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i porządkowaniem terenów zieleni przy prywatnych posesjach, jak i w przestrzeni publicznej. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne preparaty, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia.

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Zwalczanie insektów pluskwy Siedlce »

  Nasza firma świadczy usługi takie jak: dezynsekcja, deratyzacja, odkomarzanie, odszczurzanie. W ostatnich latach insekty stanowią coraz większy problem. Jest ich coraz więcej i coraz częściej. Przeważnie trafiają do domów przypadkowo, ale jak trafia to są trudne w usunięciu. Usuwanie insektów to nasza specjalność, jak masz z nimi problem to zadzwoń. Usuwamy:karaluchy, prusaki, pluskwa domowa, pająki, mrówki, kuny, szerszenie, komary, kleszcze. http://edddrobak.pl

  Termin dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny googlebot 7