SEO

Ankiety, sondaże Podkategoria: Ankiety, sondaże

 • Programatory firmy Weilei Wellon. Programatory dedykowane do programowania pamięci i mikroprocesorów »

  Programatory pamięci uniwersalne seri Wellon. Urządzenia do odczytu i programowania układów flash, nand flash, 24c i wiele więcej. Do każdego z programatorów oferujemy przejściówki do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, tsop. Zapraszamy do kontaktu

  Termin dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy klient »

  Przeprowadzamy badania marketingowe z zakresu zachowań sprzedawców, funkcjonujące na rynku jako "tajemniczy klient", pozwalające na jak najdokładniejsze zrozumienie ich przyzwyczajeń. Jest to badanie, które jest realizowane przez profesjonalne ośrodki badawcze, oferujące badania marketingowe. W procedurze badawczej "tajemniczy klient", audytor zachowuje się jak zwyczajny interesant, przeprowadzając równolegle badanie. Na bazie nazbieranych informacji widzimy pomyłki, badamy reakcje na konflikt oraz różne uchybienia.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • FGI badania marketingowe »

  Witryna internetowa - oferta ośrodka badań rynkowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe jest pracownią badawczą specjalizującą się w realizowaniu prac stricte dobranych do specyfiki klienta. Zakres badań realizowanych przez PBJ Badania Marketingowe obejmuje tradycyjne badania jakościowe - copy-test, FGI, IDI, badania ilościowe - CATI, PAPI, internetowe jak i odrębne rodzaje badań takie jak np. Desk Research, badanie czytelności ulotki czy Tajemniczy Klient - Mystery Shopping.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ankiety, sondaże

Ankiety, sondaże - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny googlebot 49