SEO

Kursy prawa jazdy Podkategoria: Kursy prawa jazdy

 • Biuro rachunkowe Leszno »

  Witamy serdecznie. Nasza firma zajmuje się usługami księgowymi dla firm. Kluczem naszej działalności jest profesjonalne podejście do obsługi przedsiębiorców Zadowolenie każdego z nich to wyznacznik naszej działalności. Nasz zespół składa się z samych praktyków o długoletnim stażu.
  Cenimy sobie szczególnie outsourcing księgowo-finansowy. Nasze biuro księgowe z uwagi na bogatą wiedzę oraz praktykę doskonale wie jak rozwiązać każdy problem Klienta. Bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że wiemy jak profesjonalnie: przygotować oczne sprawozdania finansowe, prowadzić KpiR, zajmować się obsługą, kadrowo-płacową i dokumentacją ZUS, przygotowywać księgi handlowe.

  Termin dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki »

  Serdecznie witamy. Świadczymy usługi księgowe. Profesjonalna obsługa i rzetelna informacja to priorytety we współpracy z Klientami. Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Jesteśmy bardzo skutecznym i doświadczonym zespołem praktyków których pasją jest outsourcing księgowo-finansowym. Najmocniejszą stroną naszego biura księgowego jest doświadczenie, stale powiększana wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalna dbałość o Klienta.

  Termin dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Programatory firmy Weilei Wellon. Programatory dedykowane do programowania pamięci i mikroprocesorów »

  Programatory pamięci uniwersalne seri Wellon. Urządzenia do odczytu i programowania układów flash, nand flash, 24c i wiele więcej. Do każdego z programatorów oferujemy przejściówki do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, tsop. Zapraszamy do kontaktu

  Termin dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Peptydy »

  Zapraszamy do zakupu peptydów w naszym sklepie peptydy. net. pl. Naszym atutem są przystępne ceny, szeroki asortyment i szybka wysyłka. Naszym klientom staramy się dostarczyć jak najwięcej niezbędnych informacji na temat peptydów. W naszym sklepie znajdziesz opis działania poszczególnych produktów i ich zalecanego stosowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów peptydów. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem peptydów, których obecnie nie posiadamy na stanie to napisz do nas. Większe ilości peptydów realizujemy i ustalamy ceny pod indywidualne zamówienie. Czas realizacji takiego zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. Wszystkie pytania dotyczące zamówień, płatności, wysyłek itp. prosimy kierować na adres: sklep@peptydy.net.pl

  Termin dodania: 15 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna samochodem »

  Sztuka jazdy samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych manewrów drogowych i eksploatacji pojazdu. Znajomość technik bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, ma wpływ nie tylko na zwiększenie oszczędności związanych z eksploatacją samochodu, ale także na redukcję ryzyka kolizji w ruchu drogowym. Już dziś każdy z nas może zatroszczyć się o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, korzystając z przygotowanych przez naszą placówkę szkoleniową kursach jazdy defensywnej.
  Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i kolizji w ruchu drogowym. Każdy kurs składa się z teorii i praktyki. Podczas zajęć teoretycznych nasi fachowcy przedstawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologia dla kierowców, udzielanie pierwszej pomocy, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem.
  W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i wygodnej pozycji za kierownicą, która ma wpływ na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Kursanci będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania w relacji do innych uczestników ruchu drogowego, a także przećwiczyć bezpieczne manewry hamowania w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Ich styl jazdy zostanie oceniona przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem, który dokona korekty błędów i doradzi jak efektywniej wdrożyć zdobyte na kursie kwalifikacje.
  Kurs jazdy defensywnej udoskonala technikę jazdy samochodem i uczy jazdy ekonomicznej. Efektem zaliczenia wszystkich etapów szkolenia jest minimalizacja eksploatacji samochodu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i przewożonych ładunków. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób kompetentny i przyjemny. Nasi kursanci otrzymają od nas pomocne materiały szkoleniowe i umiejętności, które wpłyną na poprawę techniki jazdy samochodem.
  Nasza szkoła jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Troszczymy się o rozwój praktycznych zdolności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i profesjonalne kursy z zakresu bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Stawiamy na miłą i profesjonalną obsługę, a także rodzinną atmosferę w trakcie szkoleń. Serdecznie zapraszamy!

  Termin dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy warszawa »

  Firma Jazd Doszkalających Q-Mobil, realizuje szkolenia dla kandydatów na kierowców, oraz doszkalanie w Warszawie, dla wszystkich mających potrzebę prawidłowo wyszkolić się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Radarowa, Odlewnicza, Powstańców Śląskich, lub w każdym miejscu egzaminowaniaw Polsce . Współorganizowane przez nasz OSK, kursy na prawo jazdy Warszawa , cechują się specjalnym podejściem do osoby nauczanej, oraz sporą zdawalnością egzaminów, przez naszych podopiecznych. Ośrodek Szkolenia Kierowców Q-Mobil, to również opcja typu: dokształcanie kierowców z dojazdem do osoby szkolonej . Jazdy dodatkowe przede wszystkim rekomendujemy dla osób, które dokończyły kurs na prawo jazdy, lecz aczkolwiek nie nabrały wysokich umiejętności władania samochodem, upoważniających na zaliczenie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy jazdy Toruń »

  Specjalizacją OSK Natan jest prowadzenie kursów prawa jazdy w kat. A i B. Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych szkół jazdy w województwie. Dysponujemy własnym placem manewrowym i nowoczesną salę wykładową. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są na samochodach do nauki jazdy, zgodnych z pojazdami w WORD Toruń. Z nami nauka jazdy jest łatwa i przyjemna.

  W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców pracują jedynie najlepsi instruktorzy. Wielu z nich bez problemu rozmawia po angielsku i posiada wykształcenie pedagogiczne. Cechują się cierpliwością i wysokimi wymaganiami, co ma wpływ na wysoką zdawalność naszych uczniów.

  Każdy z uczniów, uczestniczący w organizowanych przez nas kursach na prawo jazdy A i B otrzyma niezbędne pomoce naukowe i będzie miał dostęp do stanowiska komputerowego z bogatą bazą wiedzy teoretycznej. OSK Natan przygotuje Ciebie jak żaden inny ośrodek.

  Oferujemy atrakcyjne zniżki dla studentów i zniżki grupowe. Jesteśmy profesjonalnym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, którego celem jest nauka bezpieczeństwa na drodze. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych kursantów i podejdź do egzaminu bez żadnego stresu.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pojazdy uprzywilejowane »

  Kompleksowe szkolenia na kierowcę pojazdu uprzywilejowanego są organizowane przez nasz ośrodek szkoleniowy. Instruktorzy z wieloletnią praktyką nauczą kursantów bezpiecznej jazdy pojazdami uprzywilejowanymi, w związku z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Nasza placówka gwarantuje atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę naszych Klientów.
  Podczas zajęć teoretycznych uczestnicy kursu przypomną sobie wiedzę na temat obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Profesjonalni specjaliści w dziedzinie kierowania pojazdami uprzywilejowanymi pomogą zrozumieć przyczyny i skutki wypadków drogowych i zasady bezpiecznej jazdy pojazdem uprzywilejowanym. Dodatkowo wytłumaczą jak radzić sobie ze stresem w miejscu pracy. Podczas zajęć praktycznych, kursanci nauczą się obsługi pojazdów takich jak ambulans, wóz strażacki, radiowóz, bankowóz i innych pojazdów które łączą się z zabezpieczeniem bezpieczeństwa społecznego. Ponadto będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas jazdy na płycie poślizgowej i na placu manewrowym.
  Osoby chętne do udziału w kursie powinny mieć ukończone 21 lat. Wymagane jest także posiadanie ważnego prawa jazdy w danej kategorii, dokumentu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, a także zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu kierowcy pojazdów uprzywilejowanych.
  Kurs na kierowcę pojazdu uprzywilejowanego przeznaczony jest dla osób, które chcą pracować jako kierowca pojazdu uprzywilejowanego, a także dla doświadczonych kierowców, chcących uzyskać dodatkowe kwalifikacje. Gwarantujemy materiały do samodzielnej nauki i profesjonalne podejście do każdego Klienta.

  Termin dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.link text

  Termin dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy kat b »

  Cześć, znalazłeś najlepiej przygotowany portal do nauki testów na prawo jazdy kategorii b. Posiadamy rozwinięty system do nauki testów, który oszczędzi Twój czas!

  Termin dodania: 15 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Warszawa »

  Darmowe Szkolenia efs kadr pracowniczych to inwestowanie pieniędzy we sukces firmy. Każdy wyszkolony pracownik, oprócz wiedzy która nabędzie na szkoleniu, wnosi do firmy też zadowolenie i dobrą atmosferę, gdyż wie że pracodawca go docenia umożliwiając mu podnoszenie kwalifikacji. Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej pracodawcy mają jeszcze bardziej ułatwione zadanie - szkolenia efs są nawet w 90% dofinansowane przez Unię Europejską, więc firma zyskuje zadowolonego pracownika o wyższych kwalifikacjach jednocześnie ponosząc za to minimalne koszty.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Olsztyn »

  Jeżeli chcesz zrobić prawko i mieszkasz w Olsztynie albo okolicach, szkoła nauki jazdy WSK zaprasza na niepowtarzalne szkolenia dla kandydatów na kierowców. Warmińska Szkoła Kierowców ma w ofercie wyśmienitej jakości szkolenia, naukę jazdy na odpowiednio wyposażonych samochodach, konkurencyjne ceny i opiekę wykształconych, miłych szkoleniowców nauki jazdy. Szukasz profesjonalnej szkoły, jaka to efektywnie nauczy Cię jeździć samochodem? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, proponujemy zarówno kursy dla początkujących dowolnej kategorii, jak również jazdy dla doświadczonych tj. kwalifikacja wstępna Olsztyn. Naszym kursantom pomożemy zorganizować wszystkie formalności, dostosowujemy kalendarz jazd do indywidualnego terminarzu dnia każdego ucznia. Skontaktuj się z nami i efektywnie zdobywaj wiedzę ucząc się u najlepszych. Zdobycie prawo jazdy potrafi być naprawdę proste - należy jedynie dokonać właściwego wyboru.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Safe driving »

  Nie czujesz się pewnie za kierownicą twojego samochodu?
  ODTJ Rajder zaprasza na zajęcia z jazdy defensywnej,
  podczas których dowiesz się jak prawidłowo ruszać i hamować, opanować pojazd,
  i być wyczulonym na możliwe zagrożenia na drodze oraz jak widzi
  kierowca po alkoholu.
  Ośrodek Doskonalenia Techniki jazdy Rajder to doskonała kadra intruktorów.
  Dajemy Państwu możliwość zaprojektowania kursu według własnych potrzeb.
  Grupa intruktorów zorganizuje szkolenie na profesjonalnym poziomie.

  Proponujemy kursantom szkolenie z zakresu:
  - bezpieczeństwa i komfortu jazdy,
  - technik hamowania na prostych odcinkach jak i na zakrętach jezdni,
  - przeciwdziałania powstawaniu zjawiska nadsterowności i podsterowności w aucie,
  - technik jazdy ekstremalnej na torze szkoleniowym,
  - jazdy ekonomicznej,
  - pomocy przedmedycznej,

  Dajemy możliwość przyjazdu własnymi samochodami lub skorzystania z naszej floty.
  Zapraszamy na szkolenia z jazdy defensywnej. Zapraszamy również na kurs jazdy na płycie poślizgowej

  Termin dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  Zapraszamy prawo jazdy Warszawa u nas w dość szybki sposób zdobędziesz prawo jazdy wyszkoliliśmy już wiele kierowców prawie każdy nasz kursant uczy się podstawowej edukacji, a oprócz tego praktycznej z nami bez wątpienia zdobędziesz prawo jazdy. Nasz zespół jest młody, a ponadto bardzo kreatywny umiemy w dość szybki metodę przekazać informacje na temat prawo jazdów Poznań to duże miasto szkuł oraz dodatkowo nauk jazdy jest wiele my polecamy naszą cechuje nas prędkość oraz odpowiedzialność. Prawo jazdy Warszawa z nami prędko zrobisz kurs polecamy naszą szkołe

  Termin dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy doszkalające Gdańsk »

  kursy doszkalające Gdańsk - jazda po polskich, ruchliwych drogach jest dla wielu osób dużym wyzwaniem. Czy także dla Ciebie? Jeśli tak, to zapraszamy na kursy dodatkowe w zakresie sprawnego prowadzenia auta. Szkoła Jazdy Oskobelix oferuje kursy na prawo jazdy kategorii A i E. Organizuje również dodatkowe szkolenia pomagające kursantom nabrać pewności na drodze. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy również grupy, dostaniecie atrakcyjne rabaty.

  Termin dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Gdańsk »

  kurs prawa jazdy Gdańsk - zdecydowałeś się zdać egzamin na prawo jazdy? Trafiłeś najlepiej jak mogłeś! Mamy opinię jednej z najlepszych szkół jazdy w Trójmieście. Stoją za nami setki osób, które zdały z nami prawo jazdy, długie lata na rynku oraz fakt polecania naszej szkoły przez starych uczniów. W swojej ofercie mamy prawo jazdy każdej kategorii. Począwszy od motoru na ciężarówce kończąc. Zapraszamy do naszej siedziby w Gdyni! Egzamin na prawo jazdy z nami to "prościzna"!

  Termin dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Nasza zniewalająca szkoła jazdy organizuje szkolenie w zakresie kategorii jazdy doszkalające. Szkolenia prowadzimy na samochodach Toyota Yaris - jest to samochód taki sam, jak ten, z którym będą mieli Państwo do czynienia podczas egzaminu Państwowego. Jest to motor jednakowy, jak ten, stosowany w toku egzaminu Państwowego. Nasza szkoła jazdy z Krakowa umożliwia kursy nauki jazdy na ekskluzywnym poziomie.

  Termin dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce »

  Samochód, w jakim prowadzone są dodatkowe godziny nauki jazdy to Nissan Micra. Lata doświadczenia w przekazywaniu wiedzy pozwalają nam prowadzić lekcje w taki sposób, by nasi kursanci potrafili jak najwięcej wynieść z naszego szkolenia. Zapraszamy do współpracy.

  Termin dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Toruń »

  OSK WP to wysoka jakość szkoleń dla osób, chcących rozpocząć swoją przygodę z samochodem. Szkoła Jazdy zaczęła funkcjonować w 2007 roku. Przez te wszystkie lata analizowaliśmy nasze działania, aby aby dziś cieszyć się mianem jednego z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w regionie. Naszym niewątpliwym walorem jest wyspecjalizowana kadra instruktorów, których starannie dobieramy podczas procesu rekrutacji pracowników.

  OSK WP zlokalizowany jest w samym centrum Torunia. Po za dogodną lokalizacją, oferujemy kursantom profesjonalny plac manewrowy, praktyczne samochody do nauki jazdy, takie jak pojazdy egzaminacyjne w WORD Toruń, oraz bogatę w multimedia salę wykładową, w której uczymy pewnej i bezpiecznej jazdy.

  W naszej szkole organizujemy kursy na prawo jazdy kat B oraz szkolenia z techniki jazdy. Ceny kursów na kat B są bardzo atrakcyjne, co ma wpływ na wciąż rosnącą liczbę chętnych. Więcej niż połowa naszych uczniów zdaje wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Ty możesz być następny! Zapraszamy!

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy prawa jazdy

Kursy prawa jazdy - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 32