SEO

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Programatory firmy Weilei Wellon. Programatory dedykowane do programowania pamięci i mikroprocesorów »

  Programatory pamięci uniwersalne seri Wellon. Urządzenia do odczytu i programowania układów flash, nand flash, 24c i wiele więcej. Do każdego z programatorów oferujemy przejściówki do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, tsop. Zapraszamy do kontaktu

  Termin dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Znalezienie zajęcia, które da pełne zadowolenie nie będzie prostym tematem. Wertując oferty z różnych firm, trafić możemy na takie oczekiwania, o których wręcz byśmy nie pomyśleli. Chyba głównym z nich będzie biegła znajomość przynajmniej jednego obcego języka. W obecnych czasach będzie to warunek niezbędny, dlatego nauka języka angielskiego jest niezbędna. Językiem tym bowiem zaczyna się posługiwać największa liczba osób z całego świata, stąd przeważnie trzeba go znać w stopniu komunikatywnym. Jest to oczywiście pewne minimum, ponieważ z reguły znajomość taka będzie musiała być na jak najwyższym poziomie, by swobodnie móc dogadać się z zagranicznymi współpracownikami czy kontrahentami. Przeważnie nauka języka angielskiego może przebiegać na różne sposoby. Część osób decyduje się na sposób tradycyjny, a więc chodzenie na lekcje do językowych szkół albo branie korepetycji. Osoby, które nie mają czasu na tego typu kursy, będą stawiać na to, co może im dać indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do tego potrzeba jednak sporej wytrwałości. Bowiem trzeba zasiadać do nauki systematycznie i regularnie, bo tylko wtedy przyniesie to efekty

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yokatta - szkoła językowa »

  Yokatta to szkoła języków obcych poznań, ale nie tylko! Działa również w Krakowie, Bielsko-Białej, Bochni czy w Nowym Sączu. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka angielskiego, języka chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, japońskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, niemieckiego, arabskiego, tureckiego, łaciny, esperanto czy języka rosyjskiego. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Tradycyjne szkoły nauki języków obcych niekiedy okazują się zdecydowanie za mało wystarczające. W związku z tym warto byłoby rzucić okiem na ofertę, którą dla swoich klientów przygotowała szkoła Mobile English. Jest to sieć szkół lingwistycznych funkcjonująca w całym kraju, która oferuje tylko angielski Szczecin z do ucznia. Oczywiście lekcje prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, w tym obcokrajowców, a firma gwarantuje wysokiej klasy pomoce edukacyjne. Dzięki temu każdy słuchacz ma zapewnione wyjątkowo skuteczne angielski korepetycje Szczecin, w których harmonogram i poziom kształcenia jest precyzyjnie dostosowany do jego jednostkowych potrzeb.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Nie trudno zauważyć, że trudno znaleźć się w obecnej rzeczywistości nie znając choć jednego języka obcego. Gdziekolwiek się nie wyjedziemy, mamy bowiem do czynienia z inną mową, której często nie będziemy rozumieć. W polskich klubach, restauracjach, na wystawach czy w konferencyjnych salach dużych firm bardzo często usłyszymy angielski. Nic dziwnego, w końcu nasz kraj odwiedzany jest przez obywateli różnych krajów, a ten język umie w praktyce każdy. Nie ma więc znaczenia, czy w celu towarzyskim czy biznesowym powinniśmy umieć angielski, by potrafić kontaktować się z innymi. Czytając ogłoszenia w temacie pracy dowolnej branży zauważyć można, że jednym z najczęściej spotykanych wymagań będzie umiejętność obcych języków. Z tego też powodu, czy będziemy chcieli pracować w hotelu, w biurze turystycznym, czy w międzynarodowej firmie, angielski jest podstawą, żebyśmy w ogóle być brani pod uwagę przez pracodawcę. Jak widać, bez znajomości języków ani rusz, nie możemy więc lekceważyć tego faktu i powinno się korzystać z językowych kursów, które mogą podszkolić nas w tym zakresie.

  Termin dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Masz problemy z językiem angielskim? Rozpocznij naukę języka angielskiego z serwisem edukacyjnym Angielski24.com. Na naszym portalu znajdziesz dobrze wytłumaczone czasy angielskie (m.in. Past Simple, Present Simple, Past Continuous, Present Continuous), materiały przygotowujące do egzaminów (egzamin gimnazjalny, matura, FCE, CAE, CPE). Nauka języka angielskiego w naszym portalu odbywa się w sposób online i dzięki temu możesz uczyć się gdzie tylko zechcesz. A jeśli mimo nauki nadal będziesz miał problemy, możesz skorzystać z ofert korepetycji i szkółek językowych w swoim mieście. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu i rozpoczęcia nauki języka angielskiego jeszcze dziś.

  Termin dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs dla firm Sosnowiec »

  Mobile English jest firmą dominującą na rynku indywidualnych usług szkoleniowych w zakresie nauczania angielskiego. Szkoła językowa Sosnowiec posiada kompetentną kadrę nauczycieli, którzy dojeżdżają do ucznia i organizują zajęcia dokładnie dopasowane do jego oczekiwań i potrzeb. Korepetycje Sosnowiec są do tego niezwykle różnorodne i każdy odszuka tu coś dla siebie. Proponowane lekcje są organizowane m.in. z myślą o małych dzieciach, uczniach liceów czy też osobach dorosłych dopiero rozpoczynających naukę angielskiego. Dodatkowo Mobile English organizuje też angielski dla firm Sosnowiec, czyli naukę języka specjalistycznego.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego »

  Szkoły języka angielskiego Bell już od półwiecza przynależą do najlepszych szkół językowych w Polsce. System kształcenia zbudowany jest na pionierskich metodach kształcenia, ciekawej formie prowadzenia zajęć, profesjonalnych lektorach oraz bogatym zapleczu dydaktycznym. Fundamentalnym celem szkół językowych Bell jest wysoki poziom nauczania, który zapewnia ponadprzeciętną skuteczność kształcenia słuchaczy. Dlatego to właśnie tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, do wyboru bowiem są różnorodne kursy językowe i szkolenia. Nie dosyć, że nauka prowadzona jest na dowolnych poziomach zaawansowania językowego, to jeszcze do każdego z nich tworzony jest indywidualny program nauczania. Dodatkowo zorganizowanie zajęć uzależniona jest nie tylko od stopnia zaawansowania, ale też od potrzeb oraz możliwości czasowych słuchacza. Ważnym plusem jest również lokalizacja szkół, które zlokalizowane są w centrum miasta.

  Termin dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Bielsko-Biała »

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości oraz posiadamy wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską. Otrzymujesz wysoką jakość kursu za rozsądną cenę. Zapraszamy do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych.

  Termin dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski online »

  EnglishTalk poleca naukę angielskiego za pośrednictwem Skype'a. Doświadczenia coraz większej liczby uczestników kursów, wskazują na wiele zalet kursów, prowadzonych przez Skype. Zajęcia na żywo, w domu lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz widzieć lektora, nie tylko go słyszeć. Oszczędność czasu. Nie musisz dojeżdżać na zajęcia. Elastyczność. Program zajęć każdorazowo dopasowywany do Twoich potrzeb.

  Termin dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku, choć, jak wiadomo, najlepiej jest zacząć jak najwcześniej, dlatego istotne jest, by dzieci i młodzież mogły się uczyć tego języka i miały dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Termin dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 77