SEO

Doradztwo podatkowe Podkategoria: Doradztwo podatkowe

 • Programatory firmy Weilei Wellon. Programatory dedykowane do programowania pamięci i mikroprocesorów »

  Programatory pamięci uniwersalne seri Wellon. Urządzenia do odczytu i programowania układów flash, nand flash, 24c i wiele więcej. Do każdego z programatorów oferujemy przejściówki do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, tsop. Zapraszamy do kontaktu

  Termin dodania: 10 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Outplacement »

  Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu HR Consulting. Na wyjątkowość naszej oferty składa się wieloletnie wiedzę praktyczną w branży Human Resources. Przeprowadzimy Wasze przez cały proces zatrudniania nowego pracownika- od konsultacji na zagadnienie pożądanych cech pracownika i oceny stanowiska, przez rekrutację, ocenę kompetencji podczas okresu próbnego, po badanie zaangażowania pracownika. Oferujemy audyt personalny, który umożliwi stwierdzić czy wykorzystują Wy wszelkie sposobów pracowników, pomożemy również stworzyć outplacement.

  Termin dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość kraków »

  Dzięki usługom firm zewnętrznych mnóstwo przedsiębiorstw może skupić się na pewno na generowaniu zysku i efektywności. Często widzi się outsorcing rachunkowości, transportu czy jednostek sprzątających. Jedną z placówek współdziałających z innymi jednostkami jest biuro rachunkowe Krakus, które ma swoją lokalizację w Krakowie. Biuro Krakus proponuje po pierwsze prowadzenie ksiąg rachunkowych, wykonywanie miesięcznych deklaracji dla ZUS, naliczanie podatku od wypłaconych wynagrodzeń czy podatku dochodowego, a również bieżące poprowadzenie ewidencji środków trwałych. Ponadto w propozycjach biura można znaleźć opracowywanie analizy finansowej przedsiębiorstwa, która zawiera analizę sprzedaży, kosztów czy nakładów inwestycyjnych.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Dysponujemy szerokim wachlarzem instrumentów z zakresu HR. Pracują u nas najlepsi specjaliści w własnej branży. Przeprowadzimy Cię poprzez proces zaprojektowania nowego stanowiska pracy, rekrutacji, oceny potencjału osobowościowego i zawodowego pracownika- assessment center. Zrobimy także audyt, który pozwoli sprawdzić czy wykorzystujesz sposobności pracowników, czy nie będzie niezbędny outplacement albo szkolenia menedżerskie. Zapraszamy do zapoznania się ze gruntowną propozycja na mojej witrynie internetowej.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne Włocławek »

  Dochodzenie odszkodowań za wypadki drogowe to specjalność naszej kancelarii. Biuro odszkodowań Solus od wielu lat świadczy usługi związane z kompleksową obsługą Klientów, którzy doznali strat w wyniku wypadku drogowego. Naszym priorytetem jest natychmiastowa reakcja, a także precyzyjna analiza danej sprawy, co pomaga nam w wywalczeniu dla naszych Klientów wysokich sum odszkodowań.
  Kolizja drogowa to jedna z najczęstszych przyczyn powstawania szkód. Powiekszający się ruch na drogach, a także niekorzystne warunki pogodowe negatywnie wpływają na jakość bezpieczeństwa w komunikacji. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na wsparcie finansowe w formie odszkodowania.
  W biurze odszkodowań Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi fachowcy dochodzą odszkodowań za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Firma Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  W trakcie pracy nad daną sprawą, nasi pracownicy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają odpowiednią strategię działań. Ponadto zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów i dbają o fachową reprezentacją Klientów kancelarii przed odpowiednimi jednostkami administracji i sądownictwa. Dokładają wszelkich starań do stałego informowania Klientów o postępach sprawy.
  Biuro odszkodowań Solus to doskonały partner w kwestii dochodzenia odszkodowań. Współpracujemy z doświadczonymi fachowcami, których szeroka wiedza prawna ma wpływ na skuteczność postępowania. Gwarantujemy najwyższe odszkodowania i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Łódź »

  Fachowe biuro podatkowe pragnie zaprezentować swoje usługi. To propozycja, która powinna przykuć uwagę wszystkich, którzy chcieliby odprowadzać jak najmniejsze podatki lub posiadać wyśmienicie prowadzone księgi handlowe Łódź. Kompetentni księgowi zdołają zajmować się nawet najtrudniejszymi przypadkami, a cennik usług zawsze ustalany jest w sposób indywidualny. Usługi księgowe Łódź pozwolą więc Państwu oszczędzić mnóstwo czasu i nerwów, a doradztwo podatkowe Łódź spowoduje, że w Państwa firmie zostanie więcej pieniędzy, które dotąd zabierał skarb państwa. Biuro zaprasza tym samym do kontaktu i niezobowiązującej rozmowy wstępnej.

  Termin dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZUS Łódź »

  Biuro Rekon od prawie dwudziestu lat pomaga właścicielom firm z przeróżnych sektorów w skuteczniejszym działaniu oraz w układaniu legalnych metod minimalizowania zobowiązań podatkowych. Fachowi księgowi Łódź są w stanie poradzić sobie z bałaganem w księgowości, umiejętnie rozwiązać konflikt z ZUS Łódź albo poradzić co do najbardziej rentownych form zatrudnienia następnych pracowników. Sprawy tego rodzaju naprawdę lepiej oddać specjalistom, ponieważ podatki Łódź, kodeks pracy i inne uregulowania są dziś tak zawiłe i niejednoznaczne, że mogą przerosnąć możliwości zwykłego przedsiębiorstwa.

  Termin dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Assessment Center »

  Nasza firma posiada w osobistej spisie produktów/usług szeroko pojęte doradztwo personalne. Pracują u nas wykwalifikowani profesjonaliści w dziedzinie Human Resources. Do naszego katalogu usług należałoby rekrutacja pracowników, ocena ich kompetencji- assessement i development centre, ocena zaangażowania kadry pracowniczej, przeprowadzane kursy menedżerskie, outplacement- restrukturyzacja zatrudnienia. Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy audyt w Twojej korporacji i zaproponujemy rozwiązania poprawiające jej funkcjonowanie.

  Termin dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 62