SEO

Strony związane z hasłem 'ogrody':

1 · 2 · następna strona »
 • GardenPuzzle.pl »

  Serwis gardenpuzzle.pl to uczciwe informacje na temat ogrodnictwa, dlatego też każdy amator zieleni powinien bez wahania odnaleźć chwilę, by przewertować mieszczące się tu informacje. Są one o tyle wabiące, iż nawiązują do współczesnych nurtów w ogrodnictwie, dzięki nim bez większego problemu będzie można stworzyć własną idyllę, w której spędzanie wolnego czasu będzie prawdziwą zabawą. świetnąmożliwością jest opcja zaprojektowania własnego ogrodu na podstawie załączonego zdjęcia. Każdy, kto ma chętkę wypróbować opublikowany na stronie program powinien odwiedzićportal GardenPuzzle.pl.

  Termin dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Harasimowicz »

  Ładny ogród jest niewątpliwie wizytówką naszego domu. Dobrze dobrane rośliny, zmysłowy zapach kwiatów i estetyczne elementy aranżacyjne kreują wprost magiczną atmosferę w przydomowych ogrodach. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu poprawia koncentrację, wzmaga kreatywne myślenie i idealnie oddziaływuje na zdrowie psychiczne i fizyczne. Wiedząc jak ogromny wpływ ma na nas natura, nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi związane z projektowaniem i zakładaniem ogrodów, w których po prostu zrelaksujesz się.
  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy zawsze dbają o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej, lub bardziej formalne projekty ogrodów, w których zawarte będą osobowość i usposobienie Klientów. Potrafią także doskonale łączyć ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane gusta Klientów.
  Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. W trakcie pierwszej wizyty u Klienta, szczegółowo omawiamy Jego potrzeby i szczegółowo analizujemy właściwości gleby i terenu, aby jak najlepiej dopasować rośliny i zaaranżować poszczególne strefy ogrodu. W fazie projektowej dbamy o adekwatny dobór kompozycji ogrodowej, oraz o dopasowanie układu ogrodu do preferencji naszych Klientów. Planujemy także instalację wodną i oświetlenie, wraz z elementami dekoracyjnymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy mają dostęp do sprawdzonych urządzeń i innowacyjnych programów komputerowych. Bogato rozwinięta technologia umożliwi Państwu obejrzenie projektu w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu. Nasze projekty wykonujemy w unikatowej technice 3D, która lepiej prezentuje nasze koncepcje.
  Po zakończonym etapie projektowania rozpoczynamy prace naziemne, by stworzyć dla Państwa ogród idealny. Prócz usług projektowych, nasza firma, świadczy także usługi konserwacyjne, brukarskie i sprzątające, by zadbać o Państwa ogród o każdej porze roku.
  Zaletą naszego przedsiębiorstwa ogrodowego jest wysoka jakość usług, profesjonalizm i pomysłowość podczas tworzenia unikatowych projektów ogrodowych. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie.


  Harasimowicz Architektura Krajobrazu
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice /Torunia
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie »

  Jeżeli zależy tobie na zagospodarowaniu przestrzeni w ogrodzie, należy wiedzieć, że świetnie trafiłeś! Nasza działalność ma szerokie usługi ogrodnicze tego typu jak projektowanie ogrodów w wykwalifikowany sposób, jak i też pielęgnacja ogrodów. Tego typu oferty jak usługi brukarskie też wyszukacie w naszej naszykowanej propozycji. Masz okazję też zapoznać się z zamieszczonymi fotografiami gdzie proponowane są ogrody Tarnów. Śmiało więc pozwól sobie zapoznać się z naszykowanym ogrodem już dziś! Nie czekaj pozwól sobie zajrzeć na naszą stronę online już teraz.

  Termin dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Toruń projektowanie ogrodów »

  Zatrudniamy architektów ogrodowych, którzy zawsze dbają o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć mniej, lub bardziej formalne projekty ogrodów, w których zawarte będą osobowość i charakter Klientów. Doskonale łączą ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane preferencje Klientów. Projektowanie ogrodów wymaga wiedzy i doświadczenia. Dla nas każde zlecenie jest bardzo ważne. Podczas pierwszej wizyty u Klienta, dokładnie omawiamy Jego potrzeby i dokładnie oceniamy właściwości gleby i terenu, aby umiejętnie dobrać rośliny i zorganizować poszczególne strefy ogrodu. W fazie projektowej dbamy o dokładny dobór kompozycji ogrodowej, a także o dopasowanie struktury krajobrazu do możliwości naszych Klientów. Potrafimy także zaprojektować instalację wodną i oświetlenie, wraz z elementami dekoracyjnymi w Państwa ogrodzie.
  W naszej pracy korzystamy z renomowanych urządzeń i innowacyjnych programów komputerowych. Dzięki bogato rozwiniętej technologii będą Państwo mogli obejrzeć projekt w każdej chwili, bez wychodzenia z domu. Nasze wizualizacje robione są w technice 3D, która lepiej eksponuje nasze koncepcje. Zaletą naszej firmy ogrodniczej jest kompletność usług, profesjonalizm i kreatywność w procesie tworzenia jedynych w swoim rodzaju projektów ogrodów. Dbamy, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Stworzymy dla Państwa ogród o jaki marzycie.

  Harasimowicz Architektura Krajobrazu
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice OGRODY Toruń
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Toruń »

  Pracownia Projektowa Haberogrody zajmuje się wykonywaniem usług ogrodniczych. Urokliwy ogród to strefa pełna, z jednej strony równowagi i uciech, z drugiej. Dorodnie zaplanowany i stworzony ogród jest wizytówką naszego domostwa. Nasza firma w związku z swoją działalnością świadczy prace ogrodowe, w szczególności takie jak: tworzenie projektów i zagospodarowania krajobrazu, ich wykonanie, tworzenie trawników, instalację oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania gruntu, projektowanie elementów niewielkiej architektury ogrodowej, przegląd krajobrazu, i opiekowanie się ogrodem. Ogromna wiedza o ogrodnictwie pozwala nam osiągać zachwycające efekty, które cieszą zmysły i przykuwają uwagę. Tworzone przez naszych architektów projekty ogrodów to jedyne w swoim rodzaju i pełne magii kompozycje. W naszej pracy używamy wysokiej klasy urządzeni a i eksploatujemy nowinki technologiczne. Szerokie kwalifikacje naszych specjalistów niewątpliwie oddziałują na wysoką jakość świadczonych usług. Pracownia projektowa Haber wiąże pomysłowość z zawodowstwem. Zapewniamy świeże koncepcje i efektowne aranżacje. Haberogrody to ogrody realizowane z zamiłowaniem.
  Oprócz projektowania ogrodów, nasza firma świadczy także usługi związane z konserwacją terenów zielonych, układaniem kostki brukowej, instalacją oświetlenia oraz systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i porządkowaniem terenów zieleni przy prywatnych posesjach, jak i w przestrzeni publicznej. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne preparaty, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia.

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Jeżeli ktoś potrzebuje akurat usług takich jak projektowanie ogrodów Warszawa z pewnością powinna być zaliczona do grona miejsc, które odwiedzi już w pierwszej kolejności. To właśnie tutaj możemy skorzystać z całej oferty, która zaprezentowana została na stronie www.architektrr.pl – i zdecydowanie warto jest się nią zainteresować, bo przede wszystkim jej niezwykły profesjonalizm sprawia, że właściwie każdy klient będzie w pełni usatysfakcjonowany taką współpracą. Praktycznie wszystkie ogrody tworzone przez ową firmę charakteryzują się niezwykłym wręcz pięknem, a w całym tym procesie klient zawsze ma czynny udział, gdyż wszystkie jego osobiste wymagania oraz potrzeby są tutaj zawsze w pełni brane pod uwagę. Nie można zapominać także i o tym, że oferta zawiera ponadto usługi takie jak projektowanie wnętrz, dzięki czemu współpracując z tą właśnie firmą w stu procentach stworzymy dla siebie idealne miejsce do życia.

  Termin dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Czy nie zastanawiałeś się kiedyś co możesz przygotować żeby Twoja posesja wyglądała bardziej atrakcyjnie? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna, a jest nią budowa eleganckiego ogrodu. Gdy na naszej posesji posadzone są już jakieś sady czy też drzewostany wówczas można zaprojektować z tego bardzo ładny sad bądź ogród jaki będzie przyciągał wzrok wielu osób. Jeśli wiesz że nie dasz rady przygotować takiego rodzaju ogrodu sprawdź propozycję naszej spółki. Projektowanie ogrodów to projekty ogrodów, w których spędzone chwile są samą przyjemnością. W takiego rodzaju porach roku jak wiosna czy lato ogród prezentuje całe swoje piękno. O ogród należy również dbać - przycinać drzewa, podlewać rośliny, gdyż jak zaniedba się te zasadnicze czynności cała praca, jaka została włożona w budowę ogrodu pójdzie najzwyczajniej w świecie na marne. Niestety spora część odbiorców przypomina sobie o tym wtedy jak jest już za późno, przez co trzeba od nowa nabywać nowe rośliny.

  Termin dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie trawników Toruń »

  Pracownia Projektowa Albumogrodnika zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych. Piękny ogród to strefa pełna, z jednej strony harmonii i beztroski, z drugiej. Estetycznie zaprojektowany i wykonany ogród stanowi wizytówkę naszego domostwa. Nasza firma w ramach swojej działalności świadczy prace ogrodowe, przede wszystkim takie jak: sporządzanie projektów i zagospodarowania terenów zielonych, ich wykonanie, tworzenie trawników, instalację oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania gruntu, projektowanie elementów niedużej architektury ogrodowej, analizowanie krajobrazu, i pielęgnowanie ogrodu. Ogromna wiedza o ogrodach umożliwia nam osiągać zachwycające efekty, które cieszą zmysły i przykuwają uwagę. Tworzone przez naszych architektów ogrody to jedyne w swoim rodzaju i pełne dobrego smaku aranżacje. W naszej działalności stosujemy wysokiej jakości sprzęt i korzystamy z nowinek technologicznych. Szerokie umiejętności naszych fachowców niewątpliwie oddziałują na wysoką jakość świadczonych usług. Firma Albumogodnika scala kreatywność z profesjonalizmem. Zapewniamy świeże pomysły i efektowne aranżacje. Albumogrodnika to ogrody tworzone z zaangażowaniem.
  Po za projektowaniem ogrodów, firma Albumogrodnika zajmuje się świadczeniem usług związanych z pielęgnacją terenów zielonych, brukarstwem, instalacją oświetlenia i systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów przy prywatnych domach, jak i w przestrzeni publicznej. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogate zaplecze urządzeń, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia. OGRODY TORUŃ

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Nasza firma zagwarantuje Wam nowatorskie i rzetelne usługi ogrodnicze. Zaczynając od ciekawego pomysłu po precyzyjną realizację. W szczególności specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych kompozycji ogrodowych, choć z wielką przyjemnością zajmiemy się także wykonaniem tradycyjnego ogrodu. Autorskie projekty, nietuzinkowe aranżacje i znakomite wyczucie oczekiwań Klientów – to klucze do naszego sukcesu.
  Nasi specjaliści stworzą dla was projekt idealny, a dalszej kolejności zajmą się jego realizacją. Czerpiąc z ogromnej wiedzy w sferze projektowania ogrodów i wszechstronnych umiejętności, wypełnią pustą działkę kolorowymi kwiatami, pięknymi zapachami i ciekawymi dodatkami. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość produktów a także satysfakcja naszych Klientów.
  Nasze przedsiębiorstwo wykonuje usługi z zakresu projektowania ogrodów, prac ogrodniczych związanych z tworzeniem ogrodu i pielęgnacji gotowych terenów zielonych, a także w zakresie porządkowania ogrodów. Projektowanie ogrodów Toruń

  Termin dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Trawniki Szczecin »

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zajmujemy się zakładaniem trawników w Szczecinie. Wykonujemy trawniki z rolki i trawniki z siewu. Oferujemy takie prace jak: zakładanie ogrodów przydomowych, zakładanie ogrodów rezydencjonalnych, ogrody nowoczesne, zieleń w przestrzeni publicznej, nasadzenia roślin, wycinka drzew i krzewów, pielęgnacja ogrodów i zieleni, systemy automatycznego nawadniania, roboty koszące na sprzedaż. Nasze usługi dotyczą także architektury ogrodowej. Zaliczamy do niej: oświetlenie ogrodowe, drenaże ogrodowe i opaskowe budynków, mała architektura ogrodowa, schody w ogrodzie, nawierzchnie i ścieżki, parkingi i podjazdy. Każda wykonywana usługa jest solidna i w pełni profesjonalnie wykonana. Polecamy nasze prace i zachęcamy do wizyty na naszej stronie internetowej. Trawniki Szczecin. Zapraszamy.

  Termin dodania: 03 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wrocław »

  DreamsGarden jest firma specjalizującą się w planowaniu ogrodów. Każdy projekt jest wykonany przez pracowników firmy. Z tej też przyczyny każdy projekt jest dokładnie dostosowany do konkretnego charakteru terenu a także do gustu klientów. Dzięki masie innowacyjnych pomysłów, pracownicy umieją spełnić każdą wizję klienta, dotyczącą wymarzonego ogrodu. Firmowa oferta obejmuje zarówno drobne prace, jak i ogromne projekty ogrodów. Wszystkie prace posiadają charakter całościowy i obejmują wszelkie etapy od projektowania ogrodu aż po wszystkie prace wykończeniowe. Dzięki witrynie internetowej możemy się też zapoznać ze zrealizowanymi przez firmę projektami.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nawadnianie i technika wodna »

  Specjalistyczny zbiór artykułów przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu. Znajdziesz tu niezbędne narzędzia i akcesoria do zastosowania w własnym ogrodzie. Szeroki wybór narzędzi, poukładanych w odpowiednich kategoriach takich jak: kosiarki spalinowe sprawi. że szybko i bez problemu odnajdziesz to czego potrzebujesz we własnym ogrodzie. Dokładne opisy produktów, dobre ceny i dodatkowo opinie klientów pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. Nie przepłacaj za narzędzia ogrodowe, kupuj najtaniej i czerp przyjemności z przebywania blisko natury. Zadbamy o to aby ogrody nabierały z każdym dniem kolorów.

  Termin dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody »

  Na świecie jest mnóstwo gatunków roślin - jedne nadają się do spożycia, jak np. warzywa czy owoce, inne są trujące i potrafią zabić nie tylko zwierzę, ale także człowieka. Zarówno jedne, jak i drugie mogą być hodowane w ogrodzie. Poza tym nasz ogród może być jeszcze wzbogacony o różnego rodzaju drzewa i krzewy czy rośliny ozdobne.

  Termin dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Grzegorczyk »

  Nasza firma zajmuje się wszelkimi usługami związanymi z Twoim ogrodem. Począwszy od uprzątnięcia, poprzez zaprojektowanie, aż po wykonanie. W zakres naszych prac wchodzi również montaż nawadniania, instalacji elektrycznej czy budowy nawierzchni chodnikowej. Oprócz zakładania nowych ogrodów, pielęgnujemy i konserwujemy istniejące już tereny. Wszystkie czynności stoją na jak najwyższym poziomie, co świadczy o naszej fachowości i profesjonaliźmie. Przyjmujemy każde zlecenia, niezależnie od odległości i trudności.

  Termin dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów Agrol Ogrody Łódź »

  Nie masz siły, czasu lub ochoty zająć się założeniem swojego ogrodu? Marzy ci się zielony trawnik rodem z pola golfowego? Osobista oaza do relaksu? Hamak w cieniu pachnącego drzewa? Nie zwlekaj z realizacją swoich planów, - zadzwoń do nas- Agrol Ogrody Łódź, projektowanie i zakładanie ogrodów. trawniki z rolki, sprzedaż montaż i serwis robotów koszących. zadzwoń! 512 674 758

  Termin dodania: 07 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oczka wodne »

  Centrum entuzjastów oczek wodnych. Akcesoria do ogrodu: oczka wodne (artykuły dekoracyjne, folie i materiały do budowy i pielęgnacji), ogrody wodne (pokarmy i akcesoria dla ryb, rośliny wodne, filtry i lampy UVC), baseny (preparaty glonobójcze, złączki, węże), fontanny (oświetlenie podwodne, gotowe zestawy fontannowe, dysze do fontann i pompy fontannowe). Sklep Hydroogród zaprasza. Hydroogród to również wartościowe teksty prezentujące: oczka wodne. W jaki sposób wybudować i ochraniać ogród wodny.

  Termin dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna drewniane »

  Firma Rduch-Borek zajmuje się produkcją i realizacją ogrodów zimowych, fasad, okien drewnianych, rolet oraz okiennic. Ze względu na staranne planowanie układów fasad, uwzględniające zarówno miejsce, jak i rodzaj oszklenia oraz potrzeby użytkowników ogrody zimowe, które budujemy, tworzą doskonały klimat i chronią rośliny niezależnie od pory roku. Tworząc je uwzględniamy także indywidualne potrzeby klientów, wymagania dotyczące zaciemnienia i oświetlenia, ogrzewania i przewietrzania to wszystko, aby każdy ogród dokładnie odzwierciedlał marzenia inwestorów.

  Termin dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe »

  Ciepło zapraszam na witrynę przedsiębiorstwa Alutherm. Firma o nazwie Alutherm produkuje zadaszenia stosowane do basenów ogrodowych, spa jak też werandy i altanki. Jesteśmy na rynku od wielu lat i zapracowaliśmy na prawdziwe zaufanie spośród naszych nabywców. Wybijamy się wiedzą jak i sumiennością. Nasza oferta jest specjalnie dopasowywana do każdego klienta. Jeśli jesteś właścicielem prywatnego basenu to z pewnością masz świadomość że nie jest łatwo zachować go w czystości, a budowa basenu w środku budynku bywa naprawdę kosztowna. Starając się sprostać życzeniom kontrahentów i oferujemy system zadaszenia basenów jaki ma zastosowanie doskonale w każdych warunkach. Zadaszenie basenów bowiem, pełni funkcje kolektora słonecznego jak również absorbuje i podgrzewa basen za dnia a nocą zachowuje temperaturę. Gdy marzysz o przeżywaniu pełnych ochłody ale słonecznych dzionków w przemiłym sąsiedztwie na werandzie, mamy możliwość Ci to zapewnić. Niezależnie od warunków pogodowych będziesz mógł cieszyć się designem Twojego basenu, a to wszystko dzięki przykryciu basenowym.

  Termin dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Gdynia »

  Firma Promulti Ogrody asystuje Państwu w planowaniu oraz urządzaniu ogrodów. Bezustannie staramy się dotrzymać pola Państwa oczekiwaniom oraz proponować perfekcyjne rozwiązania do ich realizacji. Mogą to być ogrody nie wymagające czasochłonnej pielęgnacji albo prawdziwe kobierce kwiatów. Odnajdziecie sporo dobrych słów o nas wpisując np: ogrody Gdańsk. Przedkładamy rozwiązania dla zapracowanych Klientów szukających wytchnienia w swoim ogrodzie, jak i dla autentycznych entuzjastów pracy przy otoczeniu prywatnego domu.

  Termin dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Warszawa »

  Zastanawiasz się jak urządzić swój nowy dom? Polecamy skorzystanie z fachowej porady naszej firmy. Nasza praca to przede wszystkim projektowanie ogrodów a także projektowanie wnętrz w Warszawie. Dlaczego właśnie my? Naszym atutem jest niemałe doświadczenie. Nasi projektanci to osoby wykształcone w tym kierunku. W razie, takiej potrzeby zawsze możesz coś zmienić. Projekty często realizujemy w Warszawie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby realizować twoje zlecenie w niemal dowolnie wybranym przez ciebie miejscu i czasie. Wystarczy tylko zadzwonić do naszego biura i umówić się na spotkanie i przygotowanie wstępnego kosztorysu. Przykłady naszych projektów znajdziesz na stronie buzki.com.pl.

  Termin dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 37