SEO

Dodawarka do seokatalogów

Dodawarka do seokatalogów SeoQuickAdder to szybka i skuteczna dodawarka do seokatalogów. Napisana do pracy w środowisku Windows (XP, Vista, 7 32bit/64bit) obsługuje wielowątkowość. Dzięki temu w kilka minut można dodać wpis do kilkuset seokatalogów. Program dodaje do darmowych oraz płatnych katalogów (multikod). Możliwość podpięcia Xrumer 7 w celu dekodowania obrazków reCaptcha. Współpracuje z DeathByCaptcha.com. Zaawansowany mechanizm wyszukiwania podkategorii. Obsługuje proxy, synonimy z zagnieżdżeniem, wiele baz.

Szczegóły strony sqa.linkvault.co:

Podlinkuj stronę sqa.linkvault.co:

Dodawarka do seokatalogów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 164

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kodeki download »

  Kodeki do wideo to aplikacje, które pozwalają słuchać muzykę i filmy na pecetach indywidualnych. Kodeki z czasami się dezaktualizują i wymagają regularnego instalowania nowych wersji. Paczki K-Lite pozwolą wszystkim zobaczyć najlepszą jakością wizualną w trakcie odtwarzania plików video. Programy te działają z MKV, RMVB, AVI, Xvid, DivX. Po pobraniu kodeków możesz otwierać pliki wideo w objętnie jakim odtwarzaczu plików multimedialnych, zarówno w wbudowanym w system Windows Media Player jak również dodatkowo Media Player Classic Home Cinema.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skanery antywirusowe »

  Aplikacje antywirusowe dają możliwość otrzymania dla swojego notebooka adekwatnego bezpieczeństwa w przypadku ataku niebezpiecznego oprogramowania. Poniekąd bezpłatne wersje programów antywirusowych zapewniają dość szybkie uporanie się z niebezpieczeństwami czającymi się w internecie. Trojanów jest z każdym dniem coraz więcej i należy sobie w skuteczny sposób z nimi radzić. Stąd także producenci antywirusów udostępniają dla zainteresowanych różne wersje przyszłościowych aplikacji do ochrony prywatnych danych i notebooka.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktualizacja do Normy »

  Podążając za postępem technologii nie można pozwolić sobie na posiadania nieaktualnego rozwiązania informatycznego. Patrząc jednak inaczej wiele przedsiębiorstw nie nie ma budżetu na to, aby zbyt często kupować najnowsze rozwiązania, dlatego też proponujemy przedsiębiorstwom z działalności budowlanej kupno aktualizacji do swoich programów Norma PRO czy też Standard. Dzięki kwartalnikowi "buduj z głową" Państwa oprogramowanie pozostanie na bieżąco, a poza tym otrzymasz pokaźną bazę informacji z branży budowlanej. Zapraszamy do zamówień poprzez stronę internetową.

  Termin dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy na komputer »

  Portal zawierający bezpłatne, legalne oprogramowanie do ściągnięcia. Megabajty darmowych i w stuprocentach legalnych plików. Wyszukanie każdego pliku jest de fakto zwyczajne. Serwis podzielony jest na bez liku kategorii, dzięki czemu wszystko jest bardzo czytelne. Warto przypatrzeć się również dostępnym na stronie statystykom. Dowiedzieć się można tu na przykład jakie pliki są często pobierane albo co w ostatnim czasie pojawiło się w portalu. Nasz portal to największa baza sprawdzonych i wybranych plików specjalnie dla Ciebie.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy antywirusowe »

  Producenci oprogramowania cały czas oferują nam najnowsze antywirusy, które ochraniają nas przed wrogą działalnością w sieci. Oczywiście trzeba jest zainwestować w taki program, dlatego że wtenczas będziemy pewni, że wszystkie nasze działania w sieci są oczywiste i nic nam się nie stanie. Natomiast jeżeli nie mamy wysokich założeń wystarczą darmowe wersje. Na rynku istnieją przeróżne antywirusy, które z przeróżnym skutkiem chronią nasze bezpieczeństwo w internetowej rzeczywistości. Nie można w zasadzie wyznaczyć optymalnego, ponieważ są one nieustannie uaktualniane i publikowane są co raz to nowsze wyniki badań na zagadnienie tego, natomiast nie warto jest z nich rezygnować.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  Portal z jedynie darmowymi programami. Baza jest na bieżąco odświeżana, dzięki czemu strona zawiera najnowsze dane i aplikacje dostępne w globalnej sieci Internet. Na stronie użytkownik ma możliwość śpiesznie i przede wszystkim bezpłatnie odszukać atrakcyjny go program. Portal udostępnia najpopularniejsze aplikacje komputerowe w Polsce. Na vortalu Megapliki są zarówno oprogramowanie dla uczniów i studentów, a dodatkowo dla firm, co ciekawe wszelkie pliki są legalne i darmowe do pobrania i swobodnego wykorzystania.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panel komentarzy aukcji »

  Prowadzisz firmę, która zajmuje się handlem internetowym za pośrednictwem allegro i pragniesz zwiększyć popularność swoich aukcji, a zarazem ilość kupujących? Niniejsza strona pomoże Ci to osiągnąć. Najważniejszą kwestią w trakcie zakupów i przy wyborze jakiejś oferty, a zarazem kluczem do sukcesu jest panel komentarzy allegro odnoszących się do osoby sprzedającej. Taki panel komentarzy pozwoli zwrócić uwagę ewentualnych nabywców oraz uskutecznić większą ilość transakcji. Pozwoli on Twojej firmie osiągać wymarzone zyski, a Tobie stać się bardziej wiarygodnym i bezpiecznym kontrahentem.

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe antywirusy »

  Vortal poświęcona darmowemu oprogramowaniu. Znajdziesz na niej programy, a oprócz tego spolszczenia, posegregowane w kategoriach tematycznych. Na stronie też aktualności ze świata komputerów, globalnej sieci Internet, a oprócz tego oprogramowania. Programy te można obsługiwać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń. Dobrane tylko na stronie programy są programami shareware. Powiemy Inni ludzie jak zabezpieczyć przed wirusami swój komputer. Publikacje, porady, nowinki, przydatne narzędzia i programy antywirusowe.

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy program PIT 2016 ułatwi rozliczyć pity »

  Obecnie rozliczenie podatku dochodowego nie musi być już połączone z kosztami oraz trudnościami. Darmowy program PIT FORMAT umożliwia wypełnić zeznania podatkowe i sporządzić pity pity 2016 szybko i całkowicie samemu. Dzięki ogromnej bazie informacji o regułach oraz odliczeniach da się zweryfikować, jakie ulgi obowiązują w danym roku. Dodatkowo PIT FORMAT umożliwia nam wysyłać pit 37, pit 36 i inne pity 2016 do Urzędu Skarbowego. Oprogramowanie to jest doskonałym wyjście dla tych, którzy chcieliby we własnym zakresie wyliczyć swoje zobowiązania podatkowe pit 2016.
  Jeśli zazwyczaj rozliczanie roczne kojarzyliście z niełatwym wypisywaniem nieprzejrzystych formularzy pit pobierzcie z Internetu darmowy program PIT 2016 lub rozlicz bezpośrednio pit 2016 online.
  Prezentujemy sprawdzone oprogramowanie, które ułatwia rozliczenie roczne podatku dochodowego. Ten program PIT 2016 przygotowano zarówno z myślą o osobach indywidualnych, jak i kancelariach podatkowych - Biuro. Opisywane oprogramowanie wyposażony jest w wiele wartościowych komponentów m. in. kreator prowadzący krok po kroku. Pozwala także wczytać PFR co sprawi, że nasze dane nie będziemy musieli wprowadzać ręcznie.
  Jeśli pragniesz, by bieżące rozliczanie roczne było banalnie łatwe użyj darmowy program PIT 2016 FORMAT.

  Termin dodania: 14 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Storware - backup maszyn wirtualnych VMs, środowisk kontenerowych i chmurowych »

  Storware to firma z siedzibą w Warszawie, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do ochrony danych. Rozwiązania Storware mogą służyć do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych maszyn wirtualnych, kontenerów i środowisk chmurowych, a także do ochrony danych MS Office 365.

  vProtect to autorskie rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych opracowane przez firmę Storware. Oprogramowanie zapewnia usługi backupu dla otwartych maszyn wirtualnych (Citrix Hypervisor, Huawei FusionSphere, KVM, Nutanix Acropolis, OpenStack, Oracle Linux Virtualization Manager, Oracle VM, oVirt, Proxmox, Red Hat Virtualization, XCP-ng, Xen), środowisk wirtualnych zbudowanych na hipernadzorcach VMware vSphere i Microsoft Hyper-V, kontenerach (OpenShift, Kubernetes, Proxmox) i chmurze (AWS EC2).

  Storware vProtect to nowoczesna platforma ochrony danych z konkurencyjnymi funkcjami i intuicyjnym interfejsem internetowym HTML5. Dowiedz się więcej: https://storware.eu/products/vprotect/

  KODO for Cloud zapewnia szybki, intuicyjny i niezawodny backup dla usług Microsoft 365.

  KODO for Cloud to skuteczne i proste w obsłudze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych maili, kontaktów, kalendarzy i plików dla Microsoft 365. Dlaczego powinniśmy zabezpieczać dane przechowywane w chmurze? Microsoft zapewnia firmom szeroką gamę zaawansowanych aplikacji i usług, ale kompleksowa ochrona, backup i możliwość łatwego odzyskania danych biznesowych, stoją ciągle po stronie klienta. Prosty błąd użytkownika lub atak złośliwego oprogramowania stanowią zawsze poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa danych biznesowych.

  KODO for Endpoints 4 zapewnia ochronę urządzeń końcowych, takich jak komputery stacjonarne i laptopy. Dzięki Continuous Data Protection (CDP) i natywnemu mechanizmowi redukcji danych (deduplikacja i kompresja) KODO gwarantuje ekonomiczny i niezawodny sposób ochrony danych.

  Termin dodania: 20 08 2020 · szczegóły wpisu »

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 164